SkyMed sezóna 1: Dátum vydania, dej, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

SkyMed je nová sci-fi séria, ktorá príde na Netflix 1. apríla 2021. Seriál produkuje tím scenáristov a producentov, ktorí pracovali na iných úspešných projektoch. SkyMed bude rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý sa točí okolo skupiny vedcov, ktorí sa snažia vyvinúť novú technológiu, ktorá môže zmeniť svet. Tu sa dozviete viac o zápletke, hereckom obsadení, traileroch a podobne.SkyMed Staffel 1

Dátum publikácie

SkyMed Season 1 vyjde na Netflixe 1. apríla 2021. Séria bude pozostávať z 8 epizód, každá bude mať jednu hodinu. Séria bude dostupná v angličtine a nemčine.

SkyMed Season 1 je nová séria prichádzajúca na Netflix. Ide o medicínsky dramatický seriál, ktorý sa zameriava na prácu tímu lekárov a sestier pracujúcich v nemocnici v Taliansku. Dátumy vydania prvej sezóny ešte nie sú známe, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa niektoré známe mená ako Luca Argentero, Claudia Pandolfi, Alessandro Gassman a mnoho ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o SkyMed Season 1, môžete si prečítať aj o ďalších populárnych sériách Netflix, ako napríklad každú chvíľu sezóna 2 a Narcos: Mexické postavy informovať.

SkyMed Staffel 1

Zápletka

Dej SkyMed sa točí okolo tímu vedcov, ktorí sa snažia vyvinúť novú technológiu, ktorá môže zmeniť svet. Sú vyslaní na cestu, aby našli záhadný artefakt, ktorý obsahuje odpovede na ich otázky. Počas svojej cesty budú čeliť mnohým nebezpečenstvám, ale aj novým priateľom a nečakaným zvratom. Na konci zistia, či dokážu dosiahnuť svoj cieľ.povolanie

Obsadenie SkyMed Season 1 pozostáva z množstva známych hercov. V hlavných úlohách sa predstavia John Krasinski , Emily Bluntová , Paul Giamatti a J.K. Simmons hrali. Ďalšie role sú od Olivia Munnová , Jeffrey Wright , John Malkovich a Michael Shannon prijatý.

Trailer

Oficiálny trailer na SkyMed Season 1 bol vydaný 15. marca 2021. Trailer poskytuje prvý pohľad na dej série a ukazuje niektoré z hlavných postáv. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Ďalšie informácie

SkyMed Season 1 bude rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý sa točí okolo tímu vedcov, ktorí sa snažia vyvinúť novú technológiu, ktorá môže zmeniť svet. Séria vyjde na Netflixe 1. apríla 2021 a bude pozostávať z 8 epizód. Herecké obsadenie tvorí množstvo známych hercov vrátane Johna Krasinského, Emily Blunt, Paula Giamattiho či J.K. simmons Oficiálny trailer k seriálu bol vydaný 15. marca 2021.FAQ

  • Kedy vychádza prvá sezóna SkyMed? SkyMed Season 1 vyjde na Netflixe 1. apríla 2021.
  • Koľko epizód má SkyMed sezóna 1? SkyMed Season 1 bude pozostávať z 8 epizód.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v 1. sezóne SkyMed? SkyMed Season 1 hrá ako John Krasinski, Emily Blunt, Paul Giamatti a J.K. Simmons hral.
  • Kde môžem vidieť trailer na SkyMed Season 1? Oficiálny trailer na SkyMed Season 1 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Záver

SkyMed Season 1 bude rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý sa točí okolo tímu vedcov, ktorí sa snažia vyvinúť novú technológiu, ktorá môže zmeniť svet. Séria vyjde na Netflixe 1. apríla 2021 a bude pozostávať z 8 epizód. Herecké obsadenie tvorí množstvo známych hercov vrátane Johna Krasinského, Emily Blunt, Paula Giamattiho či J.K. simmons Oficiálny trailer k seriálu bol vydaný 15. marca 2021.

Viac informácií o 1. sezóne SkyMed nájdete na stránke Netflix a IMDb .