Vydanie plagátu 2. sezóny Slam Dunk

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna basketbalového filmu Slam Dunk zverejnil plagát. Fanúšikovia filmu sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúcu zápletku a nové dobrodružstvo. Zistite viac o dátumoch vydania a o tom, čo môžete očakávať.

Vydanie plagátu Slam Dunk Season 2 predstavuje ďalší míľnik v histórii anime. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá pokračuje v príbehu basketbalového tímu Shohoku. Plagát zobrazuje hlavné postavy tímu, ktorý sa pripravuje na nové dobrodružstvo. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá pokračuje v príbehu basketbalového tímu Shohoku.Ak sa chcete dozvedieť viac o vydaniach iných populárnych sérií, môžete tu informovať o dátume vydania Britannia Season 2. Alebo môžete tu Zistite viac o nákupnom centre Tomi Dorf.

Denná výskumná činnosť

Nové postavy

Druhá sezóna Slam Dunk predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú:Slam-Dunk
 • Kazuya Mijazawa
 • Kaede Rukawa
 • Ayako Takagi
 • Kogure

Zápletka

Dej druhej sezóny Slam Dunk sa zameria na nové postavy. Príbeh bude zameraný na vývoj postáv a ich vzájomných vzťahov. Bude tu tiež niekoľko nových basketbalových tímov, ktoré budú čeliť tímu Shohoku.

dátumy vydania

Druhá sezóna Slam Dunk očakávané vydanie na jar 2021. K dispozícii bude aj množstvo špeciálov, ktoré budú vydané pred vydaním 2. sezóny. Tieto špeciály posunú dej dopredu a pripravia fanúšikov na novú sezónu.

Čo nás čaká?

Druhá sezóna Slam Dunk bude to vzrušujúci a zábavný zážitok. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúci príbeh a nové dobrodružstvo. Bude tu tiež niekoľko nových basketbalových tímov, ktoré budú čeliť tímu Shohoku.Záver

Druhá sezóna Slam Dunk očakávané vydanie na jar 2021. Fanúšikovia filmu sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúcu zápletku a nové dobrodružstvo. Bude tu tiež niekoľko nových basketbalových tímov, ktoré budú čeliť tímu Shohoku.

FAQ

 • Kedy vyjde 2. séria Slam Dunk?
  Druhá sezóna Slam Dunk očakávané vydanie na jar 2021.
 • Kto sú nové postavy v druhej sérii?
  Druhá sezóna Slam Dunk predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú: Kazuya Miyazawa, Kaede Rukawa, Ayako Takagi a Kogure.
 • Čo môžeme očakávať v druhej sezóne?
  Druhá sezóna Slam Dunk bude to vzrušujúci a zábavný zážitok. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúci príbeh a nové dobrodružstvo.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 marec 1993
sezóna 2 jar 2021

Druhá sezóna Slam Dunk očakávané vydanie na jar 2021. Pre viac informácií o dátumoch vydania navštívte Slam Dunk a Anime News Network .

Druhá sezóna Slam Dunk bude to vzrušujúci a zábavný zážitok. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúci príbeh a nové dobrodružstvo. Už teraz sa tešíme na vydanie druhej sezóny.