V obci Zemné neďaleko Nových Zámkov sa koncom júla uskutočnil už druhý ročník netradičného šípkarského turnaja Summer Darts Zemné, ktorý sa hral na tamojšej piesočnej pláži.

Slnko,piesok, šípky a skvelá nálada, tak možno charakterizovať toto podujatie, ktoré sa teší medzi šípkarmi stále väčšej a väčšej obľube.

Aj tentoraz vyrástol na Rajskej pláži šípkarský stage, na ktorom sa odohral turnaj za účasti 43 hráčov a to nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska. V akcii sa predstavili hráči ako Miloš Bédy a Martin Rajčáni z Nitry, či šéf Zlatomoravcej ligy Vladimír Rajnoha.

Samotný turnaj však ovládli šípkari z Nových Zámkov. Andrej Jung, Norbert Keszi aj Gábor Kiss sa prebojovali do semifinále. V záverečnej fáze turnaja sa najviac darilo práve prvému menovanému Jungovi, ktorý vo finále zdolal domáceho hráča Támaša Czucza 4:1.

Najvyšším zatvorením turnaja sa prezentoval Gábor Kiss, ktorý na tri šípky vynuloval 152.

Príjemné prostredie, skvelá organizácia a pekné letné počasie znova priali šípkam. Ak si budete chcieť spríjmeniť leto svojou obľúbenou hrou a zahrať si ju na nezvyklom mieste, turnaj v Zemnou je pre vás určite ten pravý.

Výsledky (záverečná fáza):

Semifinále

Norbert Keszi 0:4 Andrej Jung
Gábor Kiss 3:4 Tamáš Czucz

Finále

Andrej Jung 4:1 Tamáš Czucz

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.