Solar Opposites Season 3: Dátum vydania, zápletka, obsadenie a všetky podrobnosti sú tu!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Solar Opposites je americký animovaný seriál, ktorý vytvorili Justin Roiland a Mike McMahan. Séria vyšla na Hulu 8. mája 2020 a získala priaznivé recenzie. Teraz je otázka, kedy vyjde tretia séria? Tu sa dozviete všetko o dátume vydania, zápletke, hereckom obsadení a všetkých ďalších detailoch Solar Opposites Season 3.Slnečné protiklady 3. sezóna

Obsah

 • Dátum vydania 3. sezóny Solar Opposites
 • Solar Opposites Sezóna 3: Príbeh
 • Solar Opposites Season 3: Cast
 • Solar Opposites Sezóna 3: Ďalšie podrobnosti
 • Solar Opposites Staffel 3: FAQ

Dátum vydania 3. sezóny Solar Opposites

Očakáva sa, že Solar Opposites Season 3 vyjde na Hulu v máji 2021. Prvá sezóna vyšla 8. mája 2020 a druhá sezóna 30. apríla 2021. Preto je pravdepodobné, že tretia sezóna bude vydaná v máji 2021.

Solar Opposites Season 3 je jednou z najočakávanejších komediálnych sérií roku 2021. Dej tejto série sa točí okolo skupiny mimozemšťanov uviaznutých na Zemi, ktorí sa snažia asimilovať. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Justin Roiland, Thomas Middleditch, Sean Giambrone a Mary Mack. Séria je produkovaná Hulu a očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení televíznej relácie Hilda, môžete tu čítať. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania dennej zmeny, môžete tu čítať.

Slnečné protiklady 3. sezóna

Solar Opposites Sezóna 3: Príbeh

Dej 3. sezóny Solar Opposites sa zameria na dobrodružstvá štyroch mimozemšťanov, ktorí uviazli na Zemi. Štyria mimozemšťania sú Korvo, Terry, Yumyulack a Jesse. Snažia sa prispôsobiť životu na Zemi, no nie vždy je to jednoduché. V tretej sezóne uvidíme, ako sa pokúsia prispôsobiť pri záchrane svojho domovského sveta.Solar Opposites Season 3: Cast

Obsadenie 3. sezóny Solar Opposites bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Justin Roiland si zahrá Korvo, Sean Giambrone Terryho, Mary Mack Yumyulacka a Thomas Middleditch Jesseho. Prídu aj nejaké hosťujúce hviezdy, no mená ešte nie sú známe.

Solar Opposites Sezóna 3: Ďalšie podrobnosti

Solar Opposites Season 3 bude mať pravdepodobne 8 až 10 epizód. Séria sa vysiela na Hulu a epizódy sa vydávajú každý týždeň. Séria bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Netflix a Amazon Prime Video.

Solar Opposites Staffel 3: FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde 3. sezóna Solar Opposites?
  A: Očakáva sa, že Solar Opposites Season 3 vyjde na Hulu v máji 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v 3. sezóne Solar Opposites?
  A: Obsadenie 3. sezóny Solar Opposites bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Justin Roiland si zahrá Korvo, Sean Giambrone Terryho, Mary Mack Yumyulacka a Thomas Middleditch Jesseho.
 • Otázka: Koľko epizód bude mať 3. sezóna Solar Opposites?
  A: Solar Opposites Season 3 bude mať pravdepodobne 8 až 10 epizód.

Záver

Očakáva sa, že Solar Opposites Season 3 vyjde na Hulu v máji 2021. Dej sa zameria na dobrodružstvá štyroch mimozemšťanov, ktorí uviazli na Zemi. Herecké obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Solar Opposites Season 3 bude mať pravdepodobne 8 až 10 epizód. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!Pre viac informácií o Solar Opposites Season 3 navštívte Hulu , Netflix a Video Amazon Prime .