Sólové vyrovnávanie Kapitola 120: Dátum vydania, spoilery a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Solo Leveling je juhokórejská séria webtoon, ktorú napísal a nakreslil Chugong. Séria vyšla v júli 2018 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Solo Leveling Chapter 120 príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania Solo Leveling Chapter 120, čase vydania a spojleroch.

Solo Leveling Chapter 120 vyjde čoskoro! Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie spoilery a aktualizácie. Očakáva sa, že kapitola bude obsahovať množstvo prekvapení a zvratov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavý vývoj. Dozvieme sa tiež viac o plánoch Dia odhalených v r Nahrávanie Ragnaroku Netflixom byť odhalený. Bude tiež zaujímavé sledovať, či bude Supernatural in Zrušenie alebo obnovenie vráti sa. Sme nadšení, že vidíme, čo kapitola 120 ponúka!Solo Leveling Capital 120

Dátum vydania Solo Leveling Chapter 120

Kapitola 120 Solo Leveling bude vydaná dňa Utorok 16. februára 2021 publikovaný. Bude zverejnený na oficiálnej stránke webtoonu. Fanúšikovia si ju môžu prečítať aj na iných platformách ako Line Webtoon, Tapas a Tappytoon.

Solo Leveling Capital 120

Čas vydania Solo Leveling Chapter 120

Kapitola 120 Solo Leveling bude vydaná dňa Utorok 16. februára 2021 jeden 17:00 KST publikovaný. Čas vydania sa môže líšiť v závislosti od regiónu. Fanúšikovia môžu skontrolovať čas vydania vo svojom časovom pásme prevodom času KST na svoje časové pásmo.Spoiler des Solo Leveling Kapitels 120

Spojlery Solo Leveling Chapter 120 ešte neboli odhalené. Očakáva sa, že spoilery budú zverejnené niekoľko dní pred vydaním kapitoly. Fanúšikovia môžu nájsť spojlery na rôznych platformách, ako sú Reddit, Twitter a YouTube.

Čo očakávať

Očakáva sa, že The Solo Leveling Chapter 120 ďalej posunie príbeh hlavného hrdinu Sung Jin-Woo. Očakáva sa, že Jin-Woo bude pokračovať vo svojej ceste, aby zistil viac o tajomstvách žalára. Očakáva sa tiež, že Jin-Woo sa dozvie viac o udalostiach, ktoré sa odohrali pred jeho príchodom do sveta tieňov.

Záver

Kapitola 120 Solo Leveling bude vydaná dňa Utorok 16. februára 2021 publikovaný. Čas uvoľnenia je 17:00 KST . Spojlery kapitoly zatiaľ neboli odhalené. Očakáva sa, že táto kapitola ďalej posunie príbeh hlavného hrdinu Sung Jin-Woo a dozvie sa viac o udalostiach, ktoré sa odohrali pred jeho príchodom do sveta tieňov.FAQ

  • Otázka: Kedy bude vydaná kapitola 120 Solo Leveling?
    A: Solo Leveling Chapter 120 vyjde v utorok 16. februára 2021.
  • Otázka: Kedy bude čas vydania kapitoly 120 Solo Leveling?
    A: Čas vydania kapitoly 120 Solo Leveling je 17:00 KST.
  • Otázka: Kde nájdete spoilery pre Sólo Leveling Kapitola 120?
    A: Spoilery Solo Leveling Chapter 120 nájdete na rôznych platformách ako Reddit, Twitter a YouTube.

Časy vydania kapitoly 120 Solo Leveling podľa časového pásma

časové pásmo čas uvoľnenia
PST 9 hodín
MST 10 hodín
CST 11 hodín
VÝCHOD 12 hodín

Solo Leveling Chapter 120 bude vzrušujúcim príbehom, ktorý môžu fanúšikovia očakávať. Fanúšikovia sa môžu dozvedieť viac o dátume vydania kapitoly, čase vydania a spoileroch pri kontrole tento odkaz a tento odkaz návšteva.