Solo Leveling Season 2: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie aktualizácie pre vás!!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria manga sólo levelovania má po celom svete obrovskú sledovanosť. Séria má veľmi zaujímavý dej a silné herecké obsadenie. Fanúšikovia dlho čakali na druhú sériu. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania Solo Leveling Season 2, obsadení a príbehu. Budeme mať pre vás aj všetky ostatné aktualizácie.

Solo Leveling Season 2 je jedným z najočakávanejších pokračovaní populárneho webtoonu založeného na manhwa. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie aktualizácie. Prvá sezóna Solo Leveling bola vydaná v roku 2018 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie, ktoré bude obsahovať mnoho nových postáv a nový príbeh. Očakáva sa, že obsadenie pre druhú sezónu bude zahŕňať Anna Paquin, Cary Elwes a mnoho ďalších známych hercov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé rozhovory s Annou Paquin Flack sezóna 1, epizóda 2 a Cary Elwes pre Úžasná manželka Cary Elwe Maisel buď šťastný. Naďalej budeme informovaní o všetkých aktualizáciách Solo Leveling Season 2 a budeme vás informovať.Solo Leveling Staffel 2

Dátum vydania 2. sezóny Solo Leveling

Séria manga sólo levelovania bola vydaná v roku 2018. Prvá sezóna seriálu bola vydaná v roku 2020. Očakáva sa, že druhá sezóna série bude vydaná v roku 2021. Stále však neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie dátumu vydania druhej sezóny. Akonáhle bude oficiálne potvrdenie, budeme vás informovať.

Solo Leveling Staffel 2

Obsadenie sólového vyrovnávania sezóny 2

Obsadenie Solo Leveling Season 2 zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že väčšina starých hercov sa vráti. Niektorí zo starých hercov sú Sung-Hoon, Lee-Jin-Wook, Kim-Kap-Soo, Kim-Min-Jung, Kim-Dong-Jun, Kim-Seul-Gi, Kim-Hye-Jun a mnoho ďalších.Príbeh 2. sezóny sólo levelovania

Dej Solo Leveling Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že dej bude nadväzovať na prvú sezónu. Prvá sezóna seriálu bola o mužovi menom Sung-Hoon, ktorý je samotár. Má špeciálnu schopnosť, ktorá mu umožňuje zlepšovať sa. Pri záchrane sveta sa musí spoliehať na svoje schopnosti.

Ďalšie aktualizácie o Solo Leveling Season 2

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne ďalšie aktualizácie o Solo Leveling Season 2. Hneď ako budú k dispozícii ďalšie aktualizácie, budeme vás informovať. Budeme mať pre vás aj všetky ostatné aktualizácie.

Záver

Séria manga sólo levelovania má po celom svete obrovskú sledovanosť. Séria má veľmi zaujímavý dej a silné herecké obsadenie. Fanúšikovia dlho čakali na druhú sériu. V tomto článku sme hovorili o dátume vydania Solo Leveling Season 2, obsadení a príbehu. Máme pre vás aj všetky ostatné aktualizácie. Stále však neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie dátumu vydania druhej sezóny. Akonáhle bude oficiálne potvrdenie, budeme vás informovať.Zoznam často kladených otázok

  • Otázka: Kedy vyjde Solo Leveling Season 2? A: Očakáva sa, že druhá sezóna série bude vydaná v roku 2021. Stále však neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie dátumu vydania druhej sezóny.
  • Otázka: Kto je v obsadení Solo Leveling Season 2? A: Obsadenie Solo Leveling Season 2 zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že väčšina starých hercov sa vráti.
  • Otázka: Aký je príbeh Solo Leveling Season 2? A: Dej Solo Leveling Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že dej bude nadväzovať na prvú sezónu.

Tabuľka sólo vyrovnania sezóny 2

séria dátum vydania povolanie dej
1 2020 Sung-Hoon, Lee-Jin-Wook, Kim-Kap-Soo, Kim-Min-Jung, Kim-Dong-Jun, Kim-Seul-Gi, Kim-Hye-Jun Samotár, ktorý má zvláštnu schopnosť zachrániť svet.
2 2021 (očakávané) Neznámy Neznámy

Dúfame, že tento článok o Solo Leveling Season 2 bol pre vás užitočný. Hovorili sme o dátume vydania Solo Leveling Season 2, obsadení a príbehu. Máme pre vás aj všetky ostatné aktualizácie. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, navštívte sololeveling.com alebo mangareader.net/solo-leveling .