Somebody Feed Phil Dátum vydania 5. sezóny a recenzie

Aký Film Vidieť?
 

Phil Rosenthal, tvorca populárnej série Netflix 'Somebody Feed Phil', oznámil piatu sezónu. Fanúšikovia sú nadšení, pretože show je jednou z najpopulárnejších a najočakávanejších na Netflixe. Očakáva sa, že piata sezóna bude vydaná v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú chutného jedla a zaujímavých miest. Recenzie na predchádzajúce sezóny boli prevažne pozitívne a očakáva sa, že piata sezóna bude rovnako úspešná. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania iných sérií Netflix, môžete Prenasledovacia sezóna 3 2022 a Dátum vysielania basketbalu žien 2022 vyhliadka.

ObsahPopulárna séria Netflix Niekto nakŕmte Phila je späť s piatou sezónou. Fanúšikovia sú nadšení a nevedia sa dočkať, kedy sa dozvedia viac o dátume vydania a recenziách. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania a recenzie piatej sezóny Niekto nakŕmte Phila vyhliadka.

Niekto nakŕmte Phila Staffela 5

Niekto Feed Phil dátum vydania 5. sezóny

Piata sezóna Niekto nakŕmte Phila vyjde na Netflixe 7. mája 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú chutného jedla a zaujímavých miest. Nová sezóna bude obsahovať osem epizód natočených v rôznych mestách po celom svete.

Niekto nakŕmte Phila Staffela 5

Recenzie na Somebody Feed Phil, 5. sezóna

Recenzie na piatu sezónu Niekto nakŕmte Phila sú zatiaľ veľmi pozitívne. Fanúšikovia milujú nové epizódy a nové miesta, kam sa Phil chystá. Kritici tiež chvália živú atmosféru a chutné jedlo v každej epizóde. Fanúšikovia sú nadšení a nevedia sa dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac.Niekto nakŕmte Phila často kladené otázky o 5. sezóne

  • Kedy vyjde 5. séria Somebody Feed Phil? Piata sezóna Niekto nakŕmte Phila vyjde na Netflixe 7. mája 2021.
  • Koľko epizód bude v piatej sérii? Piata sezóna Niekto nakŕmte Phila bude pozostávať z ôsmich epizód.
  • Aké sú recenzie na piatu sezónu? Recenzie na piatu sezónu Niekto nakŕmte Phila sú zatiaľ veľmi pozitívne.

Záver

Piata sezóna Niekto nakŕmte Phila vyjde na Netflixe 7. mája 2021. Recenzie sú zatiaľ veľmi pozitívne a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Dúfame, že nová sezóna bude rovnako úspešná ako tie predchádzajúce. Ak viete viac o Niekto nakŕmte Phila chcete sa učiť, čítať tu ďalej resp tu .

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 12. januára 2018
sezóna 2 11. júla 2018
sezóna 3 11. januára 2019
sezóna 4 11. júla 2019
sezóna 5 7. máj 2021