Dátum vydania 2. sezóny Soulmates, obsadenie, trailer a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský sci-fi seriál Spriaznené duše je jednou z najočakávanejších sérií roka. Prvá sezóna série sa začala vysielať na AMC v novembri 2020 a získala veľkú sledovanosť. Teraz všetci netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu je viac o dátume vydania, obsadení, traileri a o tom, čo zatiaľ vieme o 2. sezóne.

Soulmates Season 2 bude mať premiéru čoskoro na AMC. Séria rozpráva príbeh o svete, kde si ľudia môžu nájsť partnera, ktorý je s nimi navždy spojený. Obsadenie druhej sezóny zahŕňa hviezdy ako Sarah Snook, Kingsley Ben-Adir, David Costabile, Sonya Cassidy a Betsy Brandt. Trailer na druhú sezónu je už zverejnený a my sa môžeme tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu. Tiež vieme, že druhá sezóna bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Ak sa chcete dozvedieť viac o Soulmates Season 2, čítajte ďalej Postavy televíznej show sezóny 2 a Vysvetlenie konca 3. sezóny odčarovania .spriaznené duše sezóna 2

Obsah

  • Dátum vydania druhej sezóny spriaznených duší
  • Obsadenie druhej sezóny Spriaznených duší
  • Trailer k 2. sezóne spriaznených duší
  • Tu je to, čo zatiaľ vieme o 2. sezóne Soulmates
  • Často kladené otázky o 2. sezóne spriaznených duší

Dátum vydania druhej sezóny spriaznených duší

Druhá sezóna Spriaznené duše sa očakáva odvysielanie na AMC v novembri 2021. Oficiálny dátum vydania ešte nebol oznámený, ale očakáva sa, že séria sa začne vysielať na AMC v novembri 2021.

spriaznené duše sezóna 2

Obsadenie druhej sezóny Spriaznených duší

Obsadenie druhej sezóny Spriaznené duše Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hlavné herecké obsadenie tvoria Sarah Snook, David Costabile, Malin Akerman, Betsy Brandt, JJ Feild, Sonya Cassidy, Charlie Heaton, Bill Skarsgård, Laia Costa a Kingsley Ben-Adir.Trailer k 2. sezóne spriaznených duší

Trailer k druhej sezóne Spriaznené duše ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred odvysielaním druhej série.

Tu je to, čo zatiaľ vieme o 2. sezóne Soulmates

O druhej sezóne sa toho veľa nehovorilo Spriaznené duše oznámil. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu prvej sezóny a bude pokračovať v sledovaní postáv na ich ceste nájsť ich spriaznené duše.

Často kladené otázky o 2. sezóne spriaznených duší

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 2. séria Soulmates? A: Sezóna 2 Soulmates je naplánovaná na vysielanie na AMC v novembri 2021.
  • Otázka: Kto je hlavným obsadením 2. sezóny Soulmates? A: V 2. sezóne Soulmates hrajú Sarah Snook, David Costabile, Malin Akerman, Betsy Brandt, JJ Feild, Sonya Cassidy, Charlie Heaton, Bill Skarsgård, Laia Costa a Kingsley Ben-Adir.
  • Otázka: Kedy vyjde trailer k 2. sezóne Soulmates? A: Očakáva sa, že trailer k druhej sezóne Soulmates vyjde niekoľko mesiacov pred odvysielaním druhej série.

Záver

Druhá sezóna Spriaznené duše sa očakáva odvysielanie na AMC v novembri 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa, že trailer na 2. sezónu bude zverejnený niekoľko mesiacov pred jeho odvysielaním. O druhej sezóne toho zatiaľ nebolo veľa oznámené, no očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu prvej sezóny.Viac informácií o druhej sezóne Spriaznené duše pozri ďalej www.amc.com , IMDb.com a TVGuide.com .

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 november 2020
2 november 2021 (očakáva sa)