Southern Charm Season 8: Musíte si pozrieť seriál, ako je sezóna 8

Aký Film Vidieť?
 

Southern Charm Season 8 je séria, ktorú si musíte pozrieť, ktorá uchvátila fanúšikov po celom svete. Séria sleduje dobrodružstvá južnej elity v Charlestone v Južnej Karolíne a ponúka zmes drámy, romantiky a humoru. Očakáva sa, že ôsma sezóna bude ešte napínavejšia, keďže obsahuje nové postavy a príbehy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat Shep Rose, Craiga Conovera, Kathryn Dennis a Austen Kroll, ako aj na predstavenie nových postáv ako napr. dátum zverejnenia deaktivácie a Nicole Kleinfeld . Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú drámy a prekvapení.

ObsahSouthern Charm je populárny reality seriál, ktorý sa zameriava na životný štýl južanskej elity. Séria sa prvýkrát vysielala na Bravo v roku 2014 a odvtedy si získala verných fanúšikov. Ôsma sezóna Southern Charm sa vysielala na Bravo v apríli 2021 a fanúšikovia si ju musia pozrieť. V tomto článku sa pozrieme na najnovšiu sezónu a podelíme sa o niektoré podobné série, ktoré musíte sledovať.

Sezóna južanského šarmu 8

Obsah

 • Sezóna južanského šarmu 8
 • Podobný seriál, ktorý musíte vidieť
 • postavy a dej
 • Záver
 • FAQ

Sezóna južanského šarmu 8

Ôsma sezóna Southern Charm sa začala vysielať na Bravo v apríli 2021. Séria sleduje životný štýl južnej elity a ich vzájomné vzťahy. Ôsma sezóna predstavuje množstvo nových postáv, vrátane niektorých, ktoré sa objavili v predchádzajúcich sezónach. Dej ôsmej sezóny sa točí okolo vzťahov postáv a udalostí, ktoré sa odohrávajú v ich životoch.

Sezóna južanského šarmu 8

Podobný seriál, ktorý musíte vidieť

Existuje veľa podobných seriálov, ktoré si fanúšikovia 8. sezóny Southern Charm môžu vychutnať. Niektoré z najpopulárnejších sú: • Skutočné ženy v domácnosti z Atlanty - Tento televízny seriál sleduje životný štýl bohatých a mocných žien z Atlanty. Séria obsahuje veľa zaujímavých postáv a udalostí.
 • Skutočné manželky z Beverly Hills - Tento televízny seriál sleduje životný štýl bohatých a mocných žien z Beverly Hills. Séria obsahuje veľa zaujímavých postáv a udalostí.
 • Pravidlá Vanderpump - Tento televízny seriál sleduje životný štýl zamestnancov slávnej reštaurácie SUR v Los Angeles. Séria obsahuje veľa zaujímavých postáv a udalostí.

postavy a dej

Southern Charm Season 8 predstavuje niekoľko nových postáv, vrátane niektorých, ktoré sa objavili v predchádzajúcich sezónach. Dej ôsmej sezóny sa točí okolo vzťahov postáv a udalostí, ktoré sa odohrávajú v ich životoch. Postavy ôsmej sezóny sú:

 • Kathryn Dennisová
 • Kameraná Eubanks
 • Craig Conover
 • Austen Kroll
 • Shep Rose
 • Naomie Olindo

Záver

8. sezóna Southern Charm je pre fanúšikov série povinná. Dej ôsmej sezóny sa točí okolo vzťahov postáv a udalostí, ktoré sa odohrávajú v ich životoch. Existuje aj veľa podobných seriálov, ktoré si fanúšikovia 8. sezóny Southern Charm môžu vychutnať. Ak sa chcete dozvedieť viac o poslednej sezóne, čítajte ďalej tu ďalej.

FAQ

 • Otázka: Kedy sa vysielala 8. séria Southern Charm?
  A: Ôsma sezóna Southern Charm sa začala vysielať na Bravo v apríli 2021.
 • Otázka: Aké postavy sú v 8. sezóne Southern Charm?
  A: Postavy 8. série sú Kathryn Dennis, Cameran Eubanks, Craig Conover, Austen Kroll, Shep Rose a Naomie Olindo.
 • Otázka: Aké podobné seriály musíte vidieť?
  A: Niektoré z najpopulárnejších podobných seriálov, ktoré musíte sledovať, sú Real Housewives of Atlanta, The Real Housewives of Beverly Hills a Vanderpump Rules.

Tabuľka

séria Popis
Skutočné ženy v domácnosti z Atlanty Televízny seriál Reality zameraný na životný štýl bohatých a mocných žien v Atlante.
Skutočné manželky z Beverly Hills Televízny seriál Reality, ktorý sa zameriava na životný štýl bohatých a mocných žien z Beverly Hills.
Pravidlá Vanderpump Televízny seriál Reality, ktorý sa zameriava na životný štýl zamestnancov slávnej losangeleskej reštaurácie SUR.

Southern Charm Season 8 je populárny televízny reality seriál, ktorý sa zameriava na spôsob života južanskej elity. Ôsma sezóna Southern Charm sa vysielala na Bravo v apríli 2021 a fanúšikovia si ju musia pozrieť. Existuje aj veľa podobných seriálov, ktoré si fanúšikovia 8. sezóny Southern Charm môžu vychutnať. Ak sa chcete dozvedieť viac o poslednej sezóne, čítajte ďalej tu ďalej. aj čítať tu a tu sa dozviete viac o podobných seriáloch, ktoré musíte vidieť.