Space Sweepers: Netflix 'Guardians of the Galaxy'-ähnlicher Trailer

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

: Trailer ako z Netflixu 'Guardians of the Galaxy' Netflix zverejnil upútavku na svoj nový film 'Space Sweepers', ktorý pripomína 'Guardians of the Galaxy'. Zistite viac o traileri a filme.

Netflix má trailer na svoj nový film Space Sweepers zverejnené na Strážcovia galaxie pripomenúť. Trailer ukazuje skupinu posádok vesmírnych lodí na misii zničiť nebezpečnú zbraň. Film bude uvedený v Južnej Kórei vo februári 2021 a neskôr na Netflixe.

Space Sweepers: Netflix zverejnil trailer v štýle „Guardians of the Galaxy“, ktorý ukazuje skupinu vesmírnych zberateľov, ktorí pilotujú vesmírnu loď, aby zachránili Zem pred nebezpečnou zbraňou. Trailer ukazuje skupinu hrdinov, ktorí sa spojili, aby zachránili svet, a sériu akčných sekvencií, ktoré udržia divákov v napätí. Je to povinné vidieť pre všetkých fanúšikov sci-fi a akčných filmov. Ak sa chcete dozvedieť viac o Space Sweepers, môžete Kto zabil Leslieho Delgada? a 4. epizóda seriálu Icarly čítať.vesmírny zametač

Obsah

 • Základné informácie o Space Sweepers
 • Príves
 • dátum vydania
 • Porovnanie s Guardians of the Galaxy
 • Záver

Základné informácie o Space Sweepers

Space Sweepers je juhokórejský sci-fi film režiséra Jo Sung-hee. Film je o skupine posádok vesmírnych lodí na misii zničiť nebezpečnú zbraň. Posádku tvoria pilot Tae-ho (Song Joong-ki), mechanik Tiger Park (Kim Tae-ri), zberač šrotu a hacker Bubs (Jin Seon-kyu) a robotické dievča Dorothy (Yoo Hae-jin).

vesmírny zametač

Príves

Trailer k Space Sweepers bol vydaný 8. decembra 2020 a ukazuje skupinu na ich misii zničiť nebezpečnú zbraň. Trailer pripomína film od Marvelu Strážcovia galaxie , keďže v ňom vystupuje podobná skupina hrdinov na misii za záchranou sveta. Trailer obsahuje aj niekoľko veľkolepých akčných scén, ktoré potešia divákov.dátum vydania

Space Sweepers vyjde v Južnej Kórei 5. februára 2021 a neskôr na Netflixe. Film bude uvedený aj v niekoľkých ďalších krajinách vrátane Japonska, Číny, Taiwanu, Hongkongu a Singapuru.

Porovnanie s Guardians of the Galaxy

Space Sweepers veľmi pripomína film od Marvelu Strážcovia galaxie , keďže v oboch filmoch hrá skupina hrdinov, ktorí sú na misii zachrániť svet. Oba filmy majú aj veľkolepé akčné scény, ktoré potešia divákov. Rozdiel je v tom, že Space Sweepers sa odohráva vo futuristickom svete, zatiaľ čo Guardians of the Galaxy sa odohráva v súčasnosti.

Záver

Netflix má trailer na svoj nový film Space Sweepers zverejnené na Strážcovia galaxie pripomenúť. Trailer ukazuje skupinu posádok vesmírnych lodí na misii zničiť nebezpečnú zbraň. Film bude uvedený v Južnej Kórei vo februári 2021 a neskôr na Netflixe. Space Sweepers veľmi pripomína film od Marvelu Strážcovia galaxie , keďže v oboch filmoch hrá skupina hrdinov, ktorí sú na misii zachrániť svet.FAQ

 • Kedy vyjdú Space Sweepers?
  Space Sweepers vyjde v Južnej Kórei 5. februára 2021 a neskôr na Netflixe.
 • Ako sa Space Sweepers porovnáva s Guardians of the Galaxy?
  Space Sweepers veľmi pripomína film od Marvelu Strážcovia galaxie , keďže v oboch filmoch hrá skupina hrdinov, ktorí sú na misii zachrániť svet.
 • Kde vidieť Space Sweepers?
  Space Sweepers vyjde na Netflixe. Film bude uvedený aj v niekoľkých ďalších krajinách vrátane Japonska, Číny, Taiwanu, Hongkongu a Singapuru.

dátumy vydania

Pôda dátum vydania
Južná Kórea 5. februára 2021
Japonsko TBA
Čína TBA
Taiwan TBA
Hongkong TBA
Singapur TBA

Space Sweepers je nový vzrušujúci film od Netflixu Strážcovia galaxie pripomenúť. Trailer ukazuje skupinu posádok vesmírnych lodí na misii zničiť nebezpečnú zbraň. Film bude uvedený v Južnej Kórei vo februári 2021 a neskôr na Netflixe. Space Sweepers veľmi pripomína film od Marvelu Strážcovia galaxie , keďže v oboch filmoch hrá skupina hrdinov, ktorí sú na misii zachrániť svet.