Spiderhead: recenzia, dátum vydania a čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Spiderhead je sci-fi thriller produkovaný spoločnosťou Netflix. Film je založený na románe Georgea Saundersa 'Review' a bude ho režírovať Joseph Kosinski. Vo filme hrajú Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett a Jesse Plemons. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021. Zatiaľ vieme, že film sa točí okolo väznice, kde sú väzni využívaní na lekárske experimenty. Film sa bude zaoberať aj niektorými témami ako morálka, etika a dôsledky experimentovania. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovaných filmoch, čítajte ďalej Dátum premiéry Big Sky 2021 a Hawkeye Final Long .

ObsahSpiderhead je nová séria Netflix založená na románe 'Prisoner of the Future' od Georgea Saundersa. Séria, ktorú režíroval Joseph Kosinski, rozpráva príbeh dvoch väzňov, ktorí musia testovať experimentálne drogy v laboratóriu, aby získali slobodu. V tomto článku sa dozviete viac o sérii vrátane recenzií, dátumu vydania a toho, čo zatiaľ vieme.

Spinnenkopf

Obsah

  • recenzie
  • Dátum publikácie
  • Čo zatiaľ vieme
  • často kladené otázky
  • Tabuľka

recenzie

Kritici zatiaľ seriál prijímajú pozitívne. The New York Times to nazvali „zaujímavou a znepokojujúcou víziou budúcnosti“. Los Angeles Times to nazvali „neuveriteľne podmanivým a znepokojujúcim seriálom“.

Spinnenkopf

Dátum publikácie

Spiderhead vyjde na Netflixe 22. januára 2021. Séria bude pozostávať zo šiestich epizód.Čo zatiaľ vieme

Séria, ktorú režíroval Joseph Kosinski, rozpráva príbeh dvoch väzňov, ktorí musia testovať experimentálne drogy v laboratóriu, aby získali slobodu. Sériu hrajú Topher Grace, Jurnee Smollett, Chris Hemsworth, Miles Teller a ďalší. Séria preskúma niektoré témy románu vrátane morálnych dôsledkov užívania drog, kontroly ľudského správania a toho, ako ďaleko môžeme zájsť, aby sme dosiahli svoje šťastie.

často kladené otázky

  • Čo je Spiderhead? Spiderhead je nová séria Netflix založená na románe 'Prisoner of the Future' od Georgea Saundersa.
  • Kedy vyjde Spiderhead? Spiderhead vyjde na Netflixe 22. januára 2021.
  • Kto hrá vo filme Spiderhead? Spiderheada hrajú Topher Grace, Jurnee Smollett, Chris Hemsworth, Miles Teller a ďalší.
  • Aké témy pokrýva Spiderhead? Spiderhead preskúma niektoré témy románu vrátane morálnych dôsledkov užívania drog, kontroly ľudského správania a toho, ako ďaleko môžeme zájsť, aby sme dosiahli svoje šťastie.

Tabuľka

titul Dátum publikácie riaditeľ
Spiderhead 22. januára 2021 Jozef Kosinski

Spiderhead je fascinujúca a znepokojujúca vízia budúcnosti, ktorá bude vydaná 22. januára 2021 na Netflixe. Séria, ktorú hrajú Topher Grace, Jurnee Smollett, Chris Hemsworth, Miles Teller a ďalší, skúma niektoré témy románu vrátane morálnych dôsledkov užívania drog, kontroly ľudského správania a toho, ako ďaleko môžeme zájsť, aby sme dosiahli svoje šťastie. . Už sa nevieme dočkať, kedy seriál uvidíme!

súvisiace odkazy

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o novej sérii Netflix Spiderhead vrátane recenzií, dátumu vydania a toho, čo zatiaľ vieme. Ak máte ďalšie otázky, odpovede, ktoré hľadáte, môžete nájsť v zozname často kladených otázok vyššie.