Stav obnovenia 2. sezóny Spriggan a všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Spriggan je japonský anime seriál založený na mange s rovnakým názvom. Séria vydaná v apríli 2021 rozpráva príbeh Yu Ominae, agenta ARCAM Corporation, ktorý sa vydáva na nebezpečnú misiu s cieľom nájsť magický artefakt. Fanúšikovia milovali sériu a sú zvedaví, či bude aj druhá sezóna. V tomto článku sa pozrieme na stav obnovenia a všetko, čo zatiaľ vieme o Spriggan Season 2.Spriggan sezóna 2

Stav obnovenia 2. sezóny Spriggan

Bohužiaľ, zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie pre druhú sezónu Sprigganu. Prvá sezóna bola vydaná až v apríli 2021, takže je ešte príliš skoro na rozhodnutie o obnovení. Na rozhodnutie oficiálnych zdrojov si budeme musieť počkať.

Spriggan Season 2 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie prvej sezóny, ktorá vyšla v roku 2018. Zatiaľ čo zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie druhej sezóny, existuje veľa dôkazov, že sa na nej pracuje. Povieme vám všetko, čo zatiaľ vieme o stave obnovenia a potenciálnom vydaní Spriggan Season 2. Tiež sa pozrieme na Loren Gray, hviezdu a modelku TikTok, ktorá vyzerá na žiarivých fotkách príťažlivo. Budeme tiež hovoriť o vydaní Amazon Prime Video Season 3.

Spriggan sezóna 2

Spriggan dátum vydania 2 sezóny

Ak bude Spriggan sezóna 2 obnovená, očakáva sa, že bude vydaná v roku 2022. Ide však len o odhad, keďže oficiálne zdroje zatiaľ nerozhodli. Hneď ako sa oficiálne zdroje rozhodnú, budeme vás aktualizovať.Spriggan Staffel 2 Obsadenie

Keď bude Sprigganova sezóna 2 obnovená, väčšina hlavného obsadenia sa vráti, aby si zopakovala svoje úlohy. Toto zahŕňa:

 • Yū Ominae als Yū Ominae
 • Miyu Tomita ako Mirei Kudō
 • Kazuyuki Okitsu ako Jean Jacquemonde
 • Kana Hanazawa ako Ayame Shindō
 • Kazuya Nakai ako Kōichi Azuma
 • Kōichi Yamadera ako Kōichi Azuma

Spriggan Staffel 2 Zápletka

Druhá sezóna Spriggan bude pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila. Yu Ominae sa vydá na nebezpečnú misiu s cieľom nájsť magický artefakt. Medzitým sa spojí so svojimi priateľmi, aby zachránili svet pred hrozbou. Môžeme len špekulovať, čo sa stane v 2. sezóne, kým oficiálne zdroje nezverejnia viac informácií.

Trailer k 2. sezóne Spriggan

Bohužiaľ, zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na Spriggan sezónu 2. Keď sa oficiálne zdroje rozhodnú o obnovení, pravdepodobne zverejnia trailer. O zverejnení traileru vás budeme informovať.Záver

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie pre 2. sezónu Spriggan. Na rozhodnutie oficiálnych zdrojov si budeme musieť počkať. Ak sa obnoví druhá sezóna, očakáva sa, že bude vydaná v roku 2022. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

FAQ

 • Kedy vyjde druhá sezóna Spriggan?
  Ak bude Spriggan sezóna 2 obnovená, očakáva sa, že bude vydaná v roku 2022. Ide však len o odhad, keďže oficiálne zdroje zatiaľ nerozhodli.
 • Existuje trailer na Spriggan sezónu 2?
  Bohužiaľ, zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na Spriggan sezónu 2. Keď sa oficiálne zdroje rozhodnú o obnovení, pravdepodobne zverejnia trailer.
 • Kto sa vráti v 2. sezóne Spriggan?
  Keď bude Sprigganova sezóna 2 obnovená, väčšina hlavného obsadenia sa vráti, aby si zopakovala svoje úlohy. Patria sem Yu Ominae, Miyu Tomita, Kazuyuki Okitsu, Kana Hanazawa, Kazuya Nakai a Koichi Yamadera.

Tabuľka

séria stav obnovy dátum vydania
sezóna 1 Publikovaný apríla 2021
sezóna 2 Zatiaľ nepotvrdené Pravdepodobne 2022

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o stave obnovenia a všetkom, čo zatiaľ vieme o Sprigganovej sezóne 2. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, navštívte Anime News Network alebo IMDb .