Spy X Family Season 2 Episode 22 dátum, čas a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia rodiny Spy X netrpezlivo očakávajú novú epizódu 2. sezóny. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete na sledovanie novej epizódy. Tu je úplný dátum vydania, čas a všetky podrobnosti vydania Spy X Family Season 2 Episode 22.

Druhá sezóna Spy X Family sa skončí epizódou 22. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, čas a ďalšie podrobnosti. Očakáva sa, že druhá séria sa bude vysielať 28. mája 2021 na japonskom kanáli TBS. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich momentov, keď bude príbeh Loida, Twilight a Anyi pokračovať. Fanúšikovia môžu vidieť aj hercov seriálu volajúci herci a sedem smrteľných hriechov bude pretrvávať prenasledovať.Spy X Family Season 2, epizóda 22

dátum a čas vydania

Nová epizóda Spy X Family Season 2 sa bude vysielať Piatok 28. mája 2021 jeden 19:30 hod odvysielaný. Epizóda sa bude vysielať na japonskom kanáli TBS odvysielaný.

Spy X Family Season 2, epizóda 22

Kde si môžete epizódu pozrieť?

Epizóda sa bude vysielať na japonskom kanáli TBS odvysielaný. Ak nemôžete sledovať epizódu v televízii, môžete si ju pozrieť aj online na rôznych streamovacích platformách, ako napr Crunchyroll a Funimácia vyhliadka.Spy X Family Season 2, epizóda 22

aká je zápletka?

V epizóde 22 Spy X Family Season 2 je rodina Twilight vyslaná na novú misiu. Musíte nájsť tajné laboratórium nachádzajúce sa v opustenej bani. Misia však nie je taká jednoduchá, ako sa na prvý pohľad zdá. Aby rodina dosiahla svoj cieľ, musí bojovať s radom nebezpečenstiev.

Spy X Family Season 2, epizóda 22

Kto sú postavy?

Hlavnými postavami Spy X Family Season 2 sú Twilight family. Rodinu tvorí otec, syn a dcéra. Otec je profesionálny špión, syn je nadaný vynálezca a dcéra je nadaná bojovníčka. Spolu tvoria tím, ktorý je vyslaný na misie s cieľom zachrániť svet.

Kto je tvorca?

Tvorcom Spy X Family je Tatsuya Endo. Je to japonský mangaka, ktorý je tiež zodpovedný za sériu Svetový spúšťač zodpovedný za. Podieľal sa aj na iných sériách ako napr Basketbal Kuroko a Kuroko's Basketball: Extra hra pracoval.FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 2. epizóda 22. série Spy X Family?
  Nová epizóda Spy X Family Season 2 sa bude vysielať v piatok 28. mája 2021 o 19:30.
 • Kde si môžete epizódu pozrieť?
  Epizóda bude vysielaná na japonskom kanáli TBS. Môžete ich tiež sledovať online na rôznych streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation.
 • Kto sú postavy?
  Hlavnými postavami Spy X Family Season 2 sú Twilight family. Otec je profesionálny špión, syn je nadaný vynálezca a dcéra je nadaná bojovníčka.
 • Kto je tvorca?
  Tvorcom Spy X Family je Tatsuya Endo. Je to japonský mangaka, ktorý je zodpovedný aj za sériu World Trigger.

Záver

Spy X Family Season 2 Episode 22 sa bude vysielať v piatok 28. mája 2021 o 19:30 na japonskom kanáli TBS. Epizódu je možné sledovať aj online na rôznych streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation. Hlavnými postavami série sú rodina Twilight, ktorí sú vyslaní na misie, aby zachránili svet. Tvorcom série je Tatsuya Endo.

Dúfame, že teraz máte všetky informácie, ktoré potrebujete na sledovanie novej epizódy Spy X Family Season 2. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky k tejto téme, neváhajte nás kontaktovať.