Stand By Me Doraemon 2: Pridajú sa dvaja hostia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

CG anime film Stand By Me Doraemon 2 pridajú dvaja hosťujúci herci. Film je pokračovaním úspešného filmu Stoj pri mne Doraemon z roku 2014. Film produkuje Fujiko Pro a režíruje Takashi Yamazaki. Film sa dostane do kín v Japonsku 8. augusta 2020.

Stand By Me Doraemon 2 bude obsahovať dvoch hosťujúcich členov. Dve nové postavy dodajú filmu novú dynamiku. Dvaja hosťujúci herci sú známe tváre z iných filmov a seriálov, ako napr nepredajné domy hgtv umiestnenie a TNT živočíšna ríša sezóna 6 . Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo s Doraemonom a jeho priateľmi, ktoré je vďaka novým postavám ešte vzrušujúcejšie.Denná výskumná činnosť

hosťujúci účinkujúci

Film pridá dve hosťujúce hviezdy. Prvým hosťujúcim hercom je japonský herec a spevák Masaki Suda. Bude hrať úlohu postavy 'Kazuya'. Druhým hosťujúcim hercom je japonský herec a spevák Shota Sometani. Zahrá si postavu 'Takeshi'.

zostaň so mnou doraemon 2

Zápletka

Dej filmu sa točí okolo dobrodružstiev robota Doraemona a jeho kamarátky Nobity. Tentoraz musia cestovať späť v čase, aby vyriešili záhadu, ktorá ohrozuje budúcnosť ľudstva. Stretnú dvoch hosťujúcich hercov Kazuyu a Takeshiho, ktorí im pomôžu vyriešiť záhadu.povolanie

Hlavné obsadenie filmu zahŕňa známe hlasy Wasabi Mizuta ako Doraemon, Megumi Ohara ako Nobita, Yumi Kakazu ako Shizuka, Subaru Kimura ako Suneo a Tomokazu Seki ako Gian. Vo filmovej verzii zaznejú aj dvaja hosťujúci herci Masaki Suda a Shota Sometani.

Výroba

Film produkuje Fujiko Pro a režíruje Takashi Yamazaki. Film vyjde vo vydavateľstve Toho a do kín v Japonsku sa dostane 8. augusta 2020. Film vyjde aj v iných krajinách, no dátumy premiéry zatiaľ nie sú známe.

Trailer

Aj oficiálny trailer Stand By Me Doraemon 2 bol vydaný 8. júla 2020. Trailer zobrazuje dobrodružstvá Doraemona a Nobity, keď cestujú späť v čase, aby vyriešili záhadu, ktorá ohrozuje budúcnosť ľudstva. V traileri sú aj dvaja hosťujúci herci, Masaki Suda a Shota Sometani, ktorí im pomáhajú vyriešiť záhadu.Záver

CG anime film Stand By Me Doraemon 2 pridajú dvaja hosťujúci herci. Film produkuje Fujiko Pro a režíruje Takashi Yamazaki. Film sa dostane do kín v Japonsku 8. augusta 2020. Aj oficiálny trailer Stand By Me Doraemon 2 bol vydaný 8. júla 2020. Trailer zobrazuje dobrodružstvá Doraemona a Nobity, keď cestujú späť v čase, aby vyriešili záhadu, ktorá ohrozuje budúcnosť ľudstva.

FAQ

  • Kto sú hosťujúce hviezdy v Stand By Me Doraemon 2?
    Hosťujúce hviezdy Stand By Me Doraemon 2 Masaki Suda a Shota Sometani.
  • Kedy sa Stand By Me Doraemon 2 dostane do kín v Japonsku?
    Stand By Me Doraemon 2 príde do kín v Japonsku 8. augusta 2020.
  • Kto produkuje Stand By Me Doraemon 2?
    Stand By Me Doraemon 2 vyrába Fujiko Pro.

Tabuľka

Film výrobcu riaditeľ
Stand By Me Doraemon 2 Fujiko Pro Takashi Yamazaki

CG anime film Stand By Me Doraemon 2 pridajú dvaja hosťujúci herci. Film produkuje Fujiko Pro a režíruje Takashi Yamazaki. Film sa dostane do kín v Japonsku 8. augusta 2020. Aj oficiálny trailer Stand By Me Doraemon 2 bol vydaný 8. júla 2020. Trailer zobrazuje dobrodružstvá Doraemona a Nobity, keď cestujú späť v čase, aby vyriešili záhadu, ktorá ohrozuje budúcnosť ľudstva. Vo filmovej verzii zaznejú aj dvaja hosťujúci herci Masaki Suda a Shota Sometani.