Star Wars: The Bad Batch sezóna 2 príde v septembri?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Star Wars: The Bad Batch je animovaný seriál, ktorý mal premiéru na Disney+ v apríli 2021. Séria rozpráva príbeh skupiny klonových vojakov, ktorí sa vydávajú na nové dobrodružstvo, aby zachránili galaxiu. Mnoho fanúšikov sa pýta, či Star Wars: The Bad Batch sezóna 2 dorazí v septembri 2021.

Odpoveď na otázku 'Prichádza 2. séria Star Wars: The Bad Batch v septembri?' je bohužiaľ nie. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná až v roku 2021. Dovtedy si fanúšikovia môžu pozrieť ďalší obsah zo Star Wars, napr Kotaru Extra alebo Soundmagic E11BT obsadiť.Star Wars: The Bad Batch Staffel 2

Dátumy vydania 2. sezóny Star Wars: The Bad Batch

Očakáva sa, že Star Wars: The Bad Batch Season 2 dorazí na Disney+ v septembri 2021. Očakáva sa, že séria bude mať 13 epizód, každá bude mať jednu hodinu. Prvá séria mala 16 epizód, každá mala 30 minút.

Star Wars: The Bad Batch Staffel 2

Dej a postavy 2. sezóny Star Wars: The Bad Batch

Druhá sezóna Star Wars: The Bad Batch sa zameria na dobrodružstvá klonových vojakov, ktorí sa snažia zachrániť galaxiu pred Impériom. Séria bude tiež rozprávať príbeh o Hunterovi, Technikovi, Wreckerovi, Crosshairovi a Echovi, ktorí sa snažia prechádzať svetom, ktorý sa rýchlo mení. Očakáva sa, že do série budú predstavené aj nové postavy, vrátane nového klonového vojaka s názvom Omega.Ako sa pozerať na 2. sériu Star Wars: The Bad Batch?

Očakáva sa, že séria 2 Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v septembri 2021. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Disney+. Disney+ ponúka 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožní sledovať sériu zadarmo. Môžete si tiež zakúpiť ročné predplatné, ktoré vám umožní prístup ku všetkému obsahu na Disney+.

Koľko epizód bude mať Star Wars: The Bad Batch sezóna 2?

Očakáva sa, že Star Wars: The Bad Batch Season 2 bude pozostávať z 13 epizód, z ktorých každá bude mať jednu hodinu. Prvá séria mala 16 epizód, každá mala 30 minút.

Bude aj tretia séria Star Wars: The Bad Batch?

Zatiaľ nie je známe, či bude aj tretia séria Star Wars: The Bad Batch. Očakáva sa, že rozhodnutie padne po vydaní druhej sezóny. Očakáva sa, že druhá sezóna príde na Disney+ v septembri 2021.Záver

Očakáva sa, že Star Wars: The Bad Batch Season 2 dorazí na Disney+ v septembri 2021. Séria sa zameria na dobrodružstvá klonových vojakov, ktorí sa snažia zachrániť galaxiu pred Impériom. Očakáva sa, že druhá séria bude mať 13 epizód, každá bude mať jednu hodinu. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Disney+.

Viac informácií o Star Wars: The Bad Batch nájdete na StarWars.com ,