Dátum vydania 3. sezóny Stargirl a aktuálne informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die série DC Stargirl potešil fanúšikov po celom svete. Séria na motívy rovnomenného komiksu rozpráva príbeh Courtney Whitmore, tínedžerky, ktorá sa stane superhrdinkou Stargirl. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu série a chcú vedieť viac o dátume vydania a aktuálnych informáciách. nedefinovanéHviezdne dievča sezóna 3

Obsah

 • Dátum vydania 3. sezóny Stargirl
 • Aktuálne informácie o tretej sezóne
 • Najčastejšie otázky týkajúce sa kľúčových slov

Dátum vydania 3. sezóny Stargirl

Tretia sezóna Stargirl Očakáva sa, že premiéra na streamovacej službe DC Universe bude v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Amazon Prime. Prvé dve sezóny sú momentálne dostupné na DC Universe.

Hviezdne dievča sezóna 3

Aktuálne informácie o tretej sezóne

Tretia sezóna Stargirl Očakáva sa, že bude mať 13 epizód. Producentmi seriálu sú Greg Berlanti, Geoff Johns a Sarah Schechter. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v januári 2021. Premiéra seriálu na DC Universe sa očakáva v lete 2021.

Obsadenie tretej sezóny

Obsadenie tretej sezóny Stargirl Očakáva sa, že budú pozostávať z nasledujúcich hercov: Brec Bassinger ako Courtney Whitmore/Stargirl, Yvette Monreal ako Yolanda Montez/Wildcat, Anjelika Washington ako Beth Chapel/Doctor Mid-Nite, Cameron Gellman ako Rick Tyler/Hourman, Jake Austin Walker ako Henry King Jr./Brainwave, Meg DeLacy ako Cindy Burman/Shiv, Hunter Sansone ako Cameron Mahkent/Cicle, Neil Jackson ako Jordan Mahkent/Sportsmaster a Christopher James Baker ako Lawrence 'Crusher' Crock/Sportsmaster.Najčastejšie otázky týkajúce sa kľúčových slov

 • Kedy bude mať 3. séria Stargirl premiéru?
  Očakáva sa, že Stargirl Season 3 bude mať premiéru na streamovacej službe DC Universe v lete 2021.
 • Koľko epizód bude mať Stargirl sezóna 3?
  Očakáva sa, že 3. séria Stargirl bude mať 13 epizód.
 • Kto bude hrať v 3. sezóne Stargirl?
  Obsadenie Stargirl Season 3 by malo pozostávať z nasledujúcich hercov: Brec Bassinger ako Courtney Whitmore/Stargirl, Yvette Monreal ako Yolanda Montez/Wildcat, Anjelika Washington ako Beth Chapel/Doctor Mid-Nite, Cameron Gellman ako Rick Tyler/Hourman, Jake Austin Walker ako Henry King Jr./Brainwave, Meg DeLacy ako Cindy Burman/Shiv, Hunter Sansone ako Cameron Mahkent/Cicle, Neil Jackson ako Jordan Mahkent/Sportsmaster a Christopher James Baker ako Lawrence 'Crusher' Crock/Sportsmaster.

Rebríček 3 epizód Stargirl sezóny

Dôsledok titul Dátum publikácie
1 TBA Leto 2021
2 TBA Leto 2021
3 TBA Leto 2021
4 TBA Leto 2021
5 TBA Leto 2021
6 TBA Leto 2021
7 TBA Leto 2021
8 TBA Leto 2021
9 TBA Leto 2021
10 TBA Leto 2021
jedenásť TBA Leto 2021
12 TBA Leto 2021
13 TBA Leto 2021

Tretia sezóna Stargirl sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv. Budeme naďalej informovať o najnovšom vývoji, keď bude k dispozícii. Ďalšie informácie nájdete v časti dccomics.com a dcuniverse.com .

Záver

Tretia sezóna Stargirl Očakáva sa, že premiéra na streamovacej službe DC Universe bude v lete 2021. Očakáva sa, že séria bude mať 13 epizód a produkovať ju budú Greg Berlanti, Geoff Johns a Sarah Schechter. Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny bude pozostávať z Brec Bassinger, Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Jake Austin Walker, Meg DeLacy, Hunter Sansone, Neil Jackson a Christopher James Baker. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a nových postáv.