Stranger Things Sezóna 4: Očakávaný dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Stranger Things od konca tretej sezóny čakajú na opätovné stretnutie so svojimi obľúbenými postavami. Očakáva sa, že štvrtá sezóna série Netflix bude vydaná v roku 2021. V tomto článku sa dozviete o odhadovanom dátume vydania, obsahu, traileri, obsadení a podobne.Obsadenie Stranger Things 4. sezóny

Odhadovaný dátum vydania

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania Stranger Things 4. sezóna oznámená. Očakáva sa však, že štvrtá sezóna vyjde v roku 2021. Je však možné, že vydanie bude odložené vzhľadom na aktuálnu situáciu s pandémiou koronavírusu.

Stranger Things Season 4 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú odhadovaný dátum vydania a ďalšie informácie. Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania, no očakáva sa, že štvrtá sezóna príde v roku 2021. Hovorí sa aj o tom, že štvrtá sezóna by mohla byť posledná. Budeme si musieť počkať a uvidíme, čo nám Netflix ponúkne. Okrem Stranger Things existujú aj ďalšie zaujímavé série Netflix, ako napríklad Obsadenie pásu dole vstať hore a Lindsay a Stephen sa rozchádzajú .

Obsadenie Stranger Things 4. sezóny

Obsah

Obsah štvrtej sezóny Stranger Things je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že dej sa zviaže s koncom tretej sezóny. Očakáva sa, že dej sa zameria na dobrodružstvá Eleven a jej priateľov, ktorí sa snažia vyriešiť záhady Upside Down.Trailer

Netflix zatiaľ nemá upútavku Stranger Things Vydaná 4. sezóna. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený pár mesiacov pred vydaním novej sezóny.

Obsadenie

Obsadenie štvrtej sezóny Stranger Things je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón, vrátane Millie Bobby Brown ako Eleven, Finna Wolfharda ako Mikea, Gatena Matarazzo ako Dustina, Caleba McLaughlina ako Lucasa a Noaha Schnappa ako Willa.

Nové postavy

Očakáva sa, že sa v ňom objavia nejaké nové postavy Stranger Things 4. sezóna bude predstavená. Očakáva sa, že niektoré z nových postáv budú z Ruska, keďže príbeh štvrtej sezóny sa odohráva v Rusku.FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria Stranger Things? Očakáva sa, že štvrtá sezóna vyjde v roku 2021.
  • Kto bude hrať v Stranger Things 4. sezóne? Očakáva sa, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón, vrátane Millie Bobby Brown ako Eleven, Finn Wolfhard ako Mike, Gaten Matarazzo ako Dustin, Caleb McLaughlin ako Lucas a Noah Schnapp ako Will.
  • Bude aj trailer na 4. sezónu Stranger Things? Netflix zatiaľ nemá upútavku Stranger Things Vydaná 4. sezóna. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený pár mesiacov pred vydaním novej sezóny.

Záver

Štvrtá sezóna Stranger Things očakávané vydanie v roku 2021. Obsah novej sezóny ešte nie je známy, no predpokladá sa, že zápletka bude pokračovať koncom tretej sezóny. Očakáva sa, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón a očakáva sa predstavenie niektorých nových postáv. Netflix ešte nezverejnil upútavku na novú sezónu, ale očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred vydaním.

Viac informácií o Stranger Things Sezónu 4 nájdete na Netflix a IMDb .