Stranger Things Season 4 Volume 1: dátum vydania, čas a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Stranger Things je jednou z najpopulárnejších sérií Netflix. Štvrtá sezóna sa blíži a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Tento článok vám povie viac o dátume, čase a ďalších informáciách vydania Stranger Things Season 4 Volume 1.

4. sezóna Stranger Things čoskoro príde na Netflix. 1. diel 4. sezóny vyjde 4. júna 2021 o 12:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dobrodružstvá a nový svet. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie informácie o nových postavách a dobrodružstvách zahrnutých do štvrtej sezóny. Okrem Stranger Things Season 4 Volume 1 sú tu aj ďalšie zaujímavé novinky, ako napríklad potvrdenie o Eden's Zero Season 2 a odhalenie Britský herec Marvel Oscar Isaac ako Moon Knight.Stranger Things Staffel 4 Band 1

Obsah

  • dátum a čas vydania
  • Kto sa objaví v štvrtej sezóne?
  • Aký je dej štvrtej sezóny?
  • Koľko epizód bude?
  • často kladené otázky
  • Tabuľka

dátum a čas vydania

Štvrtá séria Stranger Things bude vydaná dňa 4. júna 2021 sa objaví na Netflixe. Čas ešte nie je známy, ale pravdepodobne to bude 12:00 byť. Hneď ako Netflix oznámi čas, aktualizujeme ho tu.

Dátum a čas vydania Stranger Things Season 4 Volume 1

Kto sa objaví v štvrtej sezóne?

Väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón sa objaví aj v štvrtej sezóne. Patria medzi ne Millie Bobby Brown ako Eleven, Finn Wolfhard ako Mike, Gaten Matarazzo ako Dustin, Caleb McLaughlin ako Lucas, Noah Schnapp ako Will, Sadie Sink ako Max, Natalia Dyer ako Nancy, Charlie Heaton ako Jonathan, Joe Keery ako Steve a Winona Ryder. ako Joyce.Aký je dej štvrtej sezóny?

4. sezóna Stranger Things sa zameria na dobrodružstvá Eleven a jej priateľov, ktorí sa snažia odhaliť záhady Hawkinsa. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia.

Koľko epizód bude?

Štvrtá séria Stranger Things bude mať osem epizód. K dispozícii bude aj bonusová epizóda, ktorá vyjde po vydaní ôsmej epizódy.

často kladené otázky

  • Otázka: Kedy vyjde Stranger Things Season 4 Volume 1? A: Stranger Things Season 4 Volume 1 vyjde na Netflixe 4. júna 2021.
  • Otázka: Koľko epizód bude? A: Bude osem epizód plus bonusová epizóda.
  • Otázka: Kto sa objaví v štvrtej sezóne? A: Väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón sa objaví aj v štvrtej sezóne.

Tabuľka

séria Dátum publikácie čas Sledujte
4 4. júna 2021 12:00 8 + 1 Bonusová sekvencia

Je čas pripraviť sa na 4. sezónu Stranger Things. Budeme naďalej čakať na ďalšie informácie o Stranger Things Season 4 Volume 1. Dovtedy sa môžete spoľahnúť Netflix alebo IMDb informovať o predchádzajúcich sezónach.Záver

Stranger Things Season 4 vyjde na Netflixe 4. júna 2021. Bude osem epizód plus bonusová epizóda. Väčšina hlavného obsadenia z predchádzajúcich sezón sa objaví aj v štvrtej sezóne. Dej štvrtej série sa zameria na dobrodružstvá Eleven a jej priateľov, ktorí sa snažia odhaliť záhady Hawkinsa. Budeme naďalej čakať na ďalšie informácie o Stranger Things Season 4 Volume 1.