Prvý film Suhany Khan The Archies: Všetky aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Suhana Khan, dcéra Shah Rukh Khana, sa rozhodla ísť v šľapajach svojho slávneho otca a rozbehnúť kariéru vo filmovom biznise. Jej prvý film The Archies sa chystá do kín a fanúšikovia sú nadšení, čo sa chystá. Tu sú všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť o filme.

Prvý film Suhany Khan The Archies je animovaný film založený na komiksovej sérii. Film produkuje Netflix a predstaví sa v ňom skupina priateľov tvoriacich kapelu. Film podporuje hviezdne obsadenie, ktoré zahŕňa Mike Myersa, Petea Davidsona a mnoho ďalších známych tvárí. Film tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Film bude obsahovať aj novú hudbu, ktorú zložili niektorí z najlepších umelcov na svete. Film bude obsahovať aj niekoľko nových spin-off show ako napr päťnásobný Pete Davidson a Spin-off-Show Castlevania obsahujú. Film si musia pozrieť všetci fanúšikovia komiksovej série.Suhana Khan

Obsah

povolanie

The Archies vedie Suhana Khan, ktorá hrá hlavnú úlohu. Spája sa s ňou množstvo ďalších známych hercov vrátane Rajkummar Rao , Kangana Ranaut , Amitabh Bachchan a Akshay Kumar . Film bude z Rohit Shetty vyrobené a od Rajkumar Hirani inscenované.

Suhana Khan

dátum vydania

The Archies by mali vyjsť v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že bude čoskoro oznámený.Zápletka

The Archies je romantická komédia o skupine priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny. Dej sa točí okolo dobrodružstiev skupiny, ktorá sa snaží dosiahnuť svoje ciele a zároveň si zachovať priateľstvo.

Trailer

Trailer na The Archies ešte nebol zverejnený, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

FAQ

  • Kto je obsadený v The Archies?
    The Archies vedie Suhana Khan, ktorá hrá hlavnú úlohu. K nej sa pripája množstvo ďalších známych hercov vrátane Rajkummara Raa, Kangana Ranauta, Amitabha Bachchana a Akshaya Kumara.
  • Kedy vyjde The Archies?
    The Archies by mali vyjsť v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že bude čoskoro oznámený.
  • Aká je zápletka The Archies?
    The Archies je romantická komédia o skupine priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny. Dej sa točí okolo dobrodružstiev skupiny, ktorá sa snaží dosiahnuť svoje ciele a zároveň si zachovať priateľstvo.

Záver

The Archies je prvý film Suhany Khan a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. K filmu sa pripojí obsadenie známych hercov a jeho premiéra sa očakáva v lete 2021. Budeme naďalej informovať o všetkých aktualizáciách The Archies, keď budú k dispozícii. Viac informácií nájdete v časti IMDb a Zhnité paradajky .