Letná sezóna 3 Taliančina: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Tretia sezóna Summertime, talianskej série dostupnej na Netflixe, bude čoskoro vydaná. Séria sleduje dobrodružstvá Summer, mladej ženy, ktorá sa snaží orientovať v živote v malom talianskom meste. Seriál hrá Jack Harlow a ďalší známi herci ako Ludovico Tersigni a Coco Rebecca Edogamhe. Očakáva sa, že tretia sezóna bude vydaná v lete 2021 a bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Keď vyjde 3. letná sezóna, fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu. Zistite viac o dátumoch vydania 3. sezóny poľovnícka sezóna 3 a obsadenie s Jack Harlow .

ObsahTalianska séria Letný čas je jednou z najpopulárnejších a najúspešnejších relácií v krajine. Tretia sezóna série sa chystá a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke, obsadení a dátumoch vydania. V tomto článku nájdete všetky potrebné informácie o novej sezóne Letný čas potreba vedieť.

letná sezóna 3

Obsah

Zápletka

Tretia sezóna Letný čas bude pokračovať v rozprávaní príbehu Summer a Ale. Títo dvaja sa vydajú na cestu, aby preskúmali svoje vzájomné city a prehĺbili svoj vzťah. Na ceste sú tiež konfrontovaní s výzvami dospievania, ako je riešenie rodinných problémov, hľadanie svojho povolania a skúmanie svojej identity.

letná sezóna 3

povolanie

Hlavné úlohy v tretej sezóne Letný čas zahrajú rovnakí herci ako predchádzajúce sezóny. Toto zahŕňa: • Ludovico Tersigni ako Summer
 • Amanda Campana ako Ale
 • Giovanni Maini ako Edo
 • Brando Pacitto ako Dario
 • Alice Pagani ako Blu
 • Riccardo Mandolini ako Damiano

dátumy vydania

Tretia sezóna Letný čas vyjde na Netflixe 28. mája 2021. Sezóna bude pozostávať z 8 epizód, každá má 45 minút.

FAQ

 • Kedy vyjde 3. sezóna Summertime?
  Summertime Season 3 vyjde na Netflixe 28. mája 2021.
 • Koľko epizód bude mať 3. sezóna Summertime?
  Letná sezóna 3 bude pozostávať z 8 epizód, každá má 45 minút.
 • Kto hrá hlavnú úlohu v 3. letnej sezóne?
  Hlavné úlohy v Summertime Season 3 hrajú Ludovico Tersigni, Amanda Campana, Giovanni Maini, Brando Pacitto, Alice Pagani a Riccardo Mandolini.

Záver

Tretia sezóna Letný čas vyjde čoskoro na Netflixe a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke, obsadení a dátumoch vydania. V tomto článku sme zhrnuli všetky potrebné informácie o novej sezóne Letný čas potreba vedieť. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .