Sunny Leone vyzerá na nových fotkách Daboo Ratnaniho horúco

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sunny Leone vyzerá na nových fotkách Daboo Ratnaniho horúco. Fotograf zachytil niekoľko úžasných záberov herečky, na ktorých predvádza svoj vzhľad a najnovšie projekty. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o obrázkoch a ich najnovších projektoch.Sunny Leone horúco

Pohľad Sunny Leone na obrázkoch

Sunny Leone vyzerá na obrázkoch Daboo Ratnaniho nádherne. Má na sebe čierne šaty, ktoré zvýrazňujú jej krivky. Jej make-up je jednoduchý, ale elegantný. Nosí pár náušníc a náramok, ktorý dopĺňa jej vzhľad. Na obrázkoch vyzerá veľmi očarujúco.

Sunny Leone nové horúce fotky

Najnovšie projekty Sunny Leone

Sunny Leone v poslednej dobe pracuje na mnohých projektoch. Účinkovala v niekoľkých filmoch a televíznych reláciách vrátane Tina a Lolo , Kuch Kuch Locha Hai a Karan Arjun 2 . Účinkovala aj v niekoľkých hudobných videách, napr Bábika a Tam Hlavný Tam . Podieľala sa aj na niektorých reklamných kampaniach, napr mužská sila a Voda .

Sunny Leone je vo filmoch naozaj horúci

Najnovšie filmy Sunny Leone

Sunny Leone si v poslednej dobe zahrala v niekoľkých filmoch. Jej najnovší projekt je Tina a Lolo , akčný triler z produkcie Ekty Kapoor. Film uvedie Balaji Motion Pictures a do kín by sa mal dostať v roku 2020. Pracovala aj na filme Karan Arjun 2 prispel, ktorý produkoval Sajid Nadiadwala. Film by sa mal dostať do kín v roku 2021.Nové televízne relácie Sunny Leone

Sunny Leone sa v poslednej dobe podieľal na niekoľkých televíznych reláciách. Má na výstave Kuch Kuch Locha Hai prispela, ktorú produkovala Ekta Kapoor. Reláciu bude vysielať kanál Colours TV. Zúčastnila sa aj šou MTV Splitsvilla prispel, ktorý sa vysiela na kanáli MTV. Zúčastnila sa aj šou veľký šéf sa zúčastnil, ktorý sa vysiela na kanáli Colours TV.

Najnovšie hudobné videá Sunny Leone

Sunny Leone sa v poslednej dobe podieľa na mnohých videoklipoch. Natočila hudobné video Bábika ktorý produkoval Meet Bros. Prispela aj k videoklipu Tam Hlavný Tam prispela, ktorú produkoval Raees. Prispela aj k videoklipu Vodka vo fľašiach Char ktorý produkoval Yo Yo Honey Singh.

Najnovšie reklamné kampane Sunny Leone

Sunny Leone sa v poslednej dobe zúčastňuje na mnohých reklamných kampaniach. Podieľala sa na reklamnej kampani mužská sila sa zúčastnil, ktorý vyrobila spoločnosť Manforce Condom Company. Podieľala sa aj na reklamnej kampani Voda sa zúčastnil, ktorý vyrobila spoločnosť Veet Hair Removal Company. Podieľala sa aj na reklamnej kampani Lux podieľal, ktorý vyrobila spoločnosť Lux Soap Company.Záver

Sunny Leone vyzerá na nových fotkách Daboo Ratnaniho horúco. Má na sebe čierne šaty, ktoré zvýrazňujú jej krivky. Jej make-up je jednoduchý, ale elegantný. V poslednej dobe pracovala na mnohých projektoch vrátane filmov, televíznych relácií, hudobných videí a reklamných kampaní. Ak sa chcete dozvedieť viac o ich najnovších projektoch, navštívte sunny-leone.com alebo IMDb .

FAQ

 • Aké filmy robí Sunny Leone v poslednej dobe?
  Sunny Leone je v poslednej dobe vo filme Tina a Lolo a Karan Arjun 2 prispel.
 • Aké televízne relácie robí Sunny Leone v poslednej dobe?
  Sunny Leone bol v poslednej dobe v televíznych reláciách Kuch Kuch Locha Hai , MTV Splitsvilla a veľký šéf prispel.
 • Aké hudobné videá robí Sunny Leone v poslednej dobe?
  Sunny Leone v poslednej dobe pracuje na videoklipoch Bábika , Tam Hlavný Tam a Vodka vo fľašiach Char prispel.
 • Aké reklamné kampane robí Sunny Leone v poslednej dobe?
  Sunny Leone sa v poslednom čase zapája do reklamných kampaní mužská sila , Voda a Lux zúčastnil.

Prehľad projektov Sunny Leone

Projekt Podrobnosti
Film Tina a Lolo , Kuch Kuch Locha Hai , Karan Arjun 2
TV relácie Kuch Kuch Locha Hai , MTV Splitsvilla , veľký šéf
hudobné videá Bábika , Tam Hlavný Tam , Vodka vo fľašiach Char
reklamné kampane mužská sila , Voda , Lux

Sunny Leone vyzerá na nových fotkách Daboo Ratnaniho horúco. Má na sebe čierne šaty, ktoré zvýrazňujú jej krivky. Jej make-up je jednoduchý, ale elegantný. V poslednej dobe pracovala na mnohých projektoch vrátane filmov, televíznych relácií, hudobných videí a reklamných kampaní. Ak sa chcete dozvedieť viac o ich najnovších projektoch, navštívte sunny-leone.com alebo IMDb .