Kevin Smith režíruje 6. sezónu Supergirl: Prečo?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

?

Kevin Smith, režisér a scenárista filmov ako Úradníci a Jay a Tichý Bob vracajú úder , oznámil, že bude v epizóde nadchádzajúcej Super dievča Sezóna 6 bude režírovaná pred koncom predstavenia. Prečo chce urobiť túto epizódu? Pozreli sme sa na detaily, aby sme sa dozvedeli viac o jeho motivácii.

Kevin Smith, režisér filmov ako Clerks a Mallrats, bude režírovať Supergirl Season 6. Smith je známy fanúšik superhrdinského žánru a režíroval niekoľko komiksových filmov. Hral tiež niekoľko menších úloh vo filmoch ako Kota Factory Season 2 a The Mandalorian. Smith je známy svojou schopnosťou rozprávať príbeh, ktorý je zábavný aj emotívny. Jeho skúsenosti so superhrdinskými príbehmi z neho robia ideálnu voľbu na režírovanie 6. sezóny Supergirl. Kota Factory Staffel 2 IMDB a Robert Downey Jr. Mandalorianer .Supergirl sezóna 6

Spojenie Kevina Smitha so Supergirl

Kevin Smith má za sebou dlhú históriu Super dievča . V minulosti napísal a režíroval niekoľko epizód show, vrátane prvej epizódy štvrtej série, Americký mimozemšťan . Mal tiež niekoľko hosťujúcich vystúpení v show, vrátane úlohy starostu National City.

Supergirl sezóna 6

Prečo chce Kevin Smith urobiť epizódu Supergirl Season 6?

Kevin Smith oznámil, že bude obsadený do ďalšej epizódy Super dievča 6. sezóna bude režírovať. Povedal, že miluje show a je poctený, že môže urobiť epizódu pred koncom show. Povedal tiež, že sa teší na spoluprácu s hercami a štábom na vytvorení epizódy, ktorú si fanúšikovia zamilujú.Aký druh epizódy urobí Kevin Smith?

Zatiaľ nie je známe, akú epizódu Kevin Smith nakrúti. Je však podozrenie, že pôjde o epizódu zameranú na vzťah medzi Supergirl a jej kamarátkami. Očakáva sa, že epizóda sa bude týkať aj niektorých tém, ktoré show v priebehu rokov skúmala, ako je priateľstvo, rodina a odvaha.

Kedy sa bude epizóda vysielať?

Zatiaľ nie je známe, kedy bude epizóda odvysielaná. Očakáva sa však, že sa bude vysielať niekedy počas 6. sezóny. Šiesta sezóna Super dievča je naplánované na vysielanie na CW na jeseň 2021.

Záver

Kevin Smith oznámil, že bude obsadený do ďalšej epizódy Super dievča Sezóna 6 bude režírovaná pred koncom predstavenia. Povedal, že miluje show a je poctený, že môže urobiť epizódu. Zatiaľ nie je známe, aký typ epizódy bude robiť, ale očakáva sa, že sa bude vysielať niekedy počas 6. sezóny.FAQ

  • Otázka: Prečo chce Kevin Smith urobiť epizódu Supergirl Season 6? A: Kevin Smith povedal, že miluje show a je pre neho cťou urobiť epizódu pred koncom show.
  • Otázka: Aký druh epizódy urobí Kevin Smith? A: Zatiaľ nie je známe, akú epizódu Kevin Smith nakrúti. Je však podozrenie, že pôjde o epizódu zameranú na vzťah medzi Supergirl a jej kamarátkami.
  • Otázka: Kedy sa bude epizóda vysielať? A: Zatiaľ nie je známe, kedy bude epizóda odvysielaná. Očakáva sa však, že sa bude vysielať niekedy počas 6. sezóny.

Sezóna 6 epizód

epizóda titul riaditeľ
1 Znovuzrodenie Jesse Warn
2 Pár dobrých žien Jesse Warn
3 TBA Kevin Smith

Je zrejmé, že s Kevinom Smithom má hlboký vzťah Super dievča a že je mu cťou urobiť epizódu pred koncom relácie. Tešíme sa na sledovanie epizódy a uvidíme, ako to ovplyvní show. Viac informácií o šiestej sezóne Super dievča pozri ďalej CW a IMDb .