Supergirl sezóna 7: všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Supergirl sezóna 7 je tu! Najnovšia sezóna populárnej série superhrdinov je plná akcie, vzrušenia a niekoľkých prekvapení. Zistite všetko o najnovšej sezóne vrátane obsadenia, príbehu a ďalších.

Supergirl Season 7 je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov superhrdinského žánru. Predstavenie, ktoré hrá Melissa Benoist, rozpráva príbeh mladej ženy, ktorá objaví svoje superschopnosti a použije ich na záchranu sveta. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a dobrodružstiev, ktoré potešia fanúšikov. Zhrnuli sme všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane obsadenia, dátumu vydania a ďalších. Liate dedičstvo Bosch a Pooja Hegde Karan Johar sú niektoré z nových hviezd, ktoré možno vidieť v novej sezóne.Supergirl sezóna 7

Obsah

 • obsadenie a postavy
 • Zápletka
 • Epizóda
 • kde to vidieť
 • FAQ

obsadenie a postavy

Najnovšia sezóna Super dievča uvidíte niektoré známe tváre vrátane Melissy Benoist ako Kara Danvers / Supergirl, Chyler Leigh ako Alex Danvers, David Harewood ako J'onn J'onzz / Martian Manhunter, Katie McGrath ako Lena Luthor a Jesse Rath ako Querl Dox / Brainiac 5. obsahujú aj niektoré nové postavy, vrátane Azie Tesfai ako Kelly Olsen, Andrea Brooks ako Eve Teschmacher a Julie Gonzalo ako Andrea Rojas/Acrata.

Supergirl sezóna 7

Zápletka

Zápletka o Super dievča Sezóna 7 sa zameria na vzťah Kary a Leny, ktorý sa po skončení 6. sezóny zhoršil. Objaví sa aj niekoľko nových hrozieb vrátane nového darebáka menom Leviathan, ktorý sa snaží ovládnuť svet. Pribudnú aj noví priatelia, vrátane sestry Jamesa Olsena Kelly Olsen a Andrea Rojas, nového superhrdinu známeho ako Acrata.Epizóda

Siedma sezóna Super dievča bude pozostávať z 20 epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať 4. januára 2021 na CW. Posledná epizóda sa bude vysielať 24. mája 2021.

kde to vidieť

Siedma sezóna Super dievča sa bude vysielať na CW. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na oficiálnych stránkach The CW, Hulu a Netflix.

FAQ

 • Kto je v 7. sezóne Supergirl?
  Siedma sezóna Super dievča uvidíte niekoľko známych tvárí vrátane Melissy Benoist ako Kara Danvers / Supergirl, Chyler Leigh ako Alex Danvers, David Harewood ako J'onn J'onzz / Martian Manhunter, Katie McGrath ako Lena Luthor a Jesse Rath ako Querl Dox / Brainiac 5.
 • Kedy sa bude vysielať 7. séria Supergirl?
  Siedma sezóna Super dievča sa bude vysielať 4. januára 2021 na CW. Posledná epizóda sa bude vysielať 24. mája 2021.
 • Kde sa pozerať na Supergirl sezónu 7
  Siedma sezóna Super dievča sa bude vysielať na CW. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na oficiálnych stránkach The CW, Hulu a Netflix.

Záver

Siedma sezóna Super dievča sľubuje vzrušujúcu a akčnú sezónu. Objaví sa niekoľko nových postáv vrátane Kelly Olsen, Andrea Rojas a Leviathan. Epizódy sa začnú vysielať na CW od 4. januára 2021. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na oficiálnych stránkach The CW, Hulu a Netflix.Viac informácií o siedmej sezóne Super dievča pozri ďalej CW , Hulu a Netflix .

Tabuľka

Charakter herec
Kara Danvers / Supergirl Melissa Benoist
Alex Danvers Chyler Leigh
J'onn J'onzz / Marťan Manhunter David Harewood
Lena Luthor Katie McGrath
Querl Dox / Brainiac 5 Jesse Rath