Supermarket Stakeout Sezóna 3: Obsadenie, dej, dátum vydania a čo očakávať

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna televízna reality show Vytýčenie supermarketu čoskoro sa vráti na tretiu sezónu. Show, ktorú moderuje uznávaný šéfkuchár a moderátor Alex Guarnaschelli, sa ukázala ako jedna z najpopulárnejších show na Food Network. V tomto článku sa dozviete viac o obsadení, zápletke a dátume vydania Supermarket Stakeout Season 3. Dozviete sa tiež, čo môžete očakávať v novej sezóne.Supermarket stakeout sezóna 3

Obsadenie Supermarket Stakeout Sezóna 3

Alex Guarnaschelli sa tiež vráti ako moderátor v Supermarket Stakeout Season 3. Povedie súťaž medzi účastníkmi a povzbudí ich, aby vytvorili tie najlepšie jedlá. Tiež posúdi účastníkov a pomôže im zlepšiť ich zručnosti.

Supermarket Stakeout Season 3 bude ďalšou vzrušujúcou sezónou, ktorá poteší fanúšikov po celom svete. Obsadenie 3. sezóny bude pozostávať zo známych tvárí z predchádzajúcich sezón. Dej tretej sezóny sa bude točiť okolo súťaží, ktoré budú musieť súťažiaci odohrať v supermarkete. Dátum vydania tretej série ešte nie je známy, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo vzrušujúcich súťaží a výziev, ktoré na nich čakajú v sezóne 3. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších zaujímavých predstaveniach, prečítajte si naše články o diamanty žiadne eso ii a Obsadenie tajného miliardára 2021 .

Supermarket stakeout sezóna 3

Príbeh 3. sezóny Supermarket Stakeout

V každej epizóde Supermarket Stakeout Season 3 budú proti sebe súťažiť štyria súťažiaci. Zamknete sa v supermarkete a musíte sa pokúsiť pripraviť tie najlepšie jedlá z ingrediencií zo supermarketu. Na konci epizódy je víťaz súťaže odmenený peňažnou cenou. Súťažiaci musia tiež splniť rôzne úlohy, aby vyhrali.Dátum vydania 3. sezóny Supermarket Stakeout

Supermarket Stakeout Season 3 je naplánovaný na vysielanie na Food Network v lete 2021. Bude to séria epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Presné dátumy vysielania budú oznámené neskôr.

Čo očakávať

V 3. sezóne Supermarket Stakeout čaká na súťažiacich ešte viac výziev a úloh. Pribudnú aj ďalšie súťaže, kde budú musieť súťažiaci predviesť svoje schopnosti. Pre víťazov budú udelené aj ďalšie peňažné odmeny. Medzi účastníkmi a Alexom Guarnaschellim bude tiež väčšia interakcia.

Záver

Supermarket Stakeout Season 3 je naplánovaný na vysielanie na Food Network v lete 2021. Alex Guarnaschelli sa tiež vráti ako moderátor v tretej sezóne. V každej epizóde budú štyria súťažiaci súťažiť a snažiť sa vytvoriť tie najlepšie jedlá. Medzi účastníkmi a Alexom Guarnaschellim bude viac súťaží, prize money a interakcie. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!FAQ

  • Kto je hostiteľom Supermarket Stakeout Season 3?
    Supermarket Stakeout Season 3 moderuje Alex Guarnaschelli.
  • Kedy sa bude vysielať 3. sezóna Supermarket Stakeout?
    Supermarket Stakeout Season 3 je naplánovaný na vysielanie na Food Network v lete 2021.
  • Čo môžeme očakávať v 3. sezóne Supermarket Stakeout?
    V Supermarket Stakeout Season 3 môžeme očakávať viac súťaží, peňažné odmeny a interakciu medzi súťažiacimi a Alexom Guarnaschellim.

Viac informácií o Supermarket Stakeout Season 3 nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 máj 2020
sezóna 2 november 2020
sezóna 3 leto 2021

Supermarket Stakeout Season 3 je naplánovaný na vysielanie na Food Network v lete 2021. Alex Guarnaschelli sa tiež vráti ako moderátor v tretej sezóne. V každej epizóde budú štyria súťažiaci súťažiť a snažiť sa vytvoriť tie najlepšie jedlá. Medzi účastníkmi a Alexom Guarnaschellim bude viac súťaží, prize money a interakcie. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!