Superstore Season 6: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sitcom NBC Superstore je jednou z najobľúbenejších a najočakávanejších komediálnych sérií. Fanúšikovia už mesiace čakajú na vydanie Superstore Season 6. Teraz konečne nastal čas a vydanie Superstore Season 6 je potvrdené. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania a o tom, čo zatiaľ vieme o novej sezóne.Supermarket

Dátum vydania 6. sezóny Superstore

Superstore Season 6 sa bude vysielať 4. marca 2021 na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a drámy. Nová séria bude mať celkovo 18 epizód, pričom každá sa bude vysielať vo štvrtok večer.

Šiesta séria obľúbenej komediálnej série Superstore bude čoskoro vydaná. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové príbehy a mnoho ďalšieho. Zhrnuli sme pre vás všetky novinky a dátum vydania.

Superstore Season 6 bude mať premiéru 4. marca 2021 na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy a príbehy, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia. Nebudú chýbať ani zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia.

Čoskoro vyjdú aj ďalšie populárne série. Napríklad štvrtá sezóna Yellowstone bude mať nové postavy nové postavy Yellowstone sezóna 4 . Čoskoro vyjde aj 3. sezóna American Crime Story American Crime Staffel 3 .Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Superstore Season 6, zamierte na oficiálnu webovú stránku série. Nájdete tam všetky novinky a informácie o vydaní.

supermarket-sezóna-6

Čo zatiaľ vieme o 6. sezóne Superstore

Nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv vrátane nového manažéra, ktorý bude riadiť pobočku Cloud 9. Do rodiny Cloud 9 sa pridajú aj nové tváre. Príbeh sa zameria na dopad pandémie ovplyvňujúcej zamestnancov a zákazníkov Cloud 9. Pribudnú aj nové príbehy zamerané na vzťahy postáv a ich osobné problémy.Nové postavy v 6. sezóne Superstore

Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré rozšíria rodinu Cloud 9. Jednou z nových postáv je nový manažér, ktorý bude prevádzkovať pobočku Cloud 9. Do rodiny Cloud 9 sa pridajú aj nové tváre. Niektoré z nových postáv sa objavia ako hosťujúce hviezdy v jednotlivých epizódach, zatiaľ čo iné sa objavia ako bežné postavy v sérii.

Príbeh Superstore sezóny 6

Príbeh Superstore Season 6 sa zameria na dopad pandémie ovplyvňujúcej zamestnancov a zákazníkov Cloud 9. Pribudnú aj nové príbehy zamerané na vzťahy postáv a ich osobné problémy. Pribudnú aj niektoré nové príbehové oblúky, ktoré sa zameriavajú na vzťahy postáv a ich osobné problémy.

Záver

Superstore Season 6 bola potvrdená pre vydanie a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a drámy. Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré rozšíria rodinu Cloud 9. Príbeh sa zameria na dopad pandémie ovplyvňujúcej zamestnancov a zákazníkov Cloud 9. Pribudnú aj nové príbehy zamerané na vzťahy postáv a ich osobné problémy.Pre viac informácií o Superstore Season 6 navštívte nbc.com a IMDb.com .

FAQ

  • Kedy vyjde 6. séria Superstore? Superstore Season 6 sa bude vysielať 4. marca 2021 na NBC.
  • Koľko epizód bude mať Superstore Season 6? Superstore Season 6 bude mať celkovo 18 epizód.
  • Kto sú nové postavy v Superstore Season 6? Pribudnú nejaké nové postavy vrátane nového manažéra, ktorý bude prevádzkovať pobočku Cloud 9. Do rodiny Cloud 9 sa pridajú aj nové tváre.
  • Na čo sa zameria dej 6. sezóny Superstore? Príbeh sa zameria na dopad pandémie ovplyvňujúcej zamestnancov a zákazníkov Cloud 9. Pribudnú aj nové príbehy zamerané na vzťahy postáv a ich osobné problémy.

Tabuľka

séria dátum vydania počet epizód
sezóna 6 4. marca 2021 18 epizód