Superstore Season 6: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Komédia NBC Superobchod je jednou z najpopulárnejších a najočakávanejších televíznych relácií. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 6. sezónu, aby sa dozvedeli viac o zápletke, obsadení a dátume vydania. Tiež chcú vedieť, či Amy bude v šiestej sezóne.

Šiesta sezóna série NBC Superstore bude čoskoro vydaná. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších. Máme tiež odkazy na ďalšie populárne seriály, ako je Sólový nivelačný kapitál 122 a stratená vo vesmíre kiki sukezane .Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Dátum vydania 6. sezóny Superstore
 • Obsadenie šiestej sezóny Superstore
 • Dej šiestej sezóny Superstore
 • Môžeme vidieť Amy v Superstore Season 6?

Dátum vydania 6. sezóny Superstore

Šiesta sezóna Superobchod Očakáva sa, že premiéra na NBC bude na jeseň 2021. NBC ešte musí oficiálne potvrdiť sériu, ale fanúšikovia sú si istí, že sa séria vráti.

Super obchod sezóna 6

Obsadenie šiestej sezóny Superstore

Obsadenie šiestej sezóny Superobchod Očakáva sa, že budú pozostávať z týchto hercov: America Ferrera ako Amy, Ben Feldman ako Jonah, Lauren Ash ako Dina, Colton Dunn ako Garrett, Nico Santos ako Mateo, Nichole Bloom ako Cheyenne, Kaliko Kauahi ako Sandra a Mark McKinney ako Glenn.Dej šiestej sezóny Superstore

Dej šiestej sezóny Superobchod Očakáva sa, že bude pokračovať tam, kde piata sezóna skončila. Fanúšikovia môžu očakávať, že dej sa zameria na vzťah Amy a Jonaha, keď sa snažia zachrániť svoj vzťah. Fanúšikovia sa tiež dozvedia viac o vzťahu Diny a Cheyenne, keď sa snažia zachrániť svoje priateľstvo.

Môžeme vidieť Amy v Superstore Season 6?

Áno, očakáva sa, že Amy sa objaví v šiestej sezóne Superobchod byť viditeľný. America Ferrera, herečka, ktorá hrá Amy, oznámila, že sa vráti v šiestej sezóne. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť, že Amy opäť uvidia.

Záver

Šiesta sezóna Superobchod Očakáva sa, že premiéra na NBC bude na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov a dej sa zameria na vzťah Amy a Jonaha. Fanúšikovia budú môcť Amy vidieť aj v šiestej sezóne. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na vzrušujúcu šiestu sezónu.FAQ

 • Otázka: Kedy bude mať Superstore 6. séria premiéru?
  A: Očakáva sa, že 6. sezóna Superstore bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021.
 • Otázka: Kto bude hrať v Superstore Season 6?
  A: Obsadenie Superstore Season 6 by malo pozostávať z nasledujúcich hercov: America Ferrera ako Amy, Ben Feldman ako Jonah, Lauren Ash ako Dina, Colton Dunn ako Garrett, Nico Santos ako Mateo, Nichole Bloom ako Cheyenne a Kaliko Kauahi ako Sandra. Mark McKinney ako Glenn.
 • Otázka: Môžeme vidieť Amy v Superstore Season 6?
  A: Áno, očakáva sa, že Amy sa objaví v 6. sezóne Superstore.

Tabuľka

názov úlohu
Amerika Ferrera Amy
Ben Feldman Jonáš
Lauren Ash nečestný
Colton Dunn Garrett
Nico Santos Matúš
Nichole Bloomová Cheyenne
Kaliko Kauhi Sandra
Mark McKinney Glenn