Superstore sezóna 7: bola séria zrušená alebo obnovená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sitcom NBC Superobchod si od svojej premiéry v roku 2015 získala množstvo fanúšikov. Séria je o skupine zamestnancov veľkoobchodu a ich každodenných dobrodružstvách. Mnoho fanúšikov sa pýta, či bola séria zrušená alebo obnovená. V tomto článku sa pozrieme na najnovší vývoj série Superstore a zistíme, či bola séria zrušená alebo obnovená.Super obchod sezóna 7

Superstore sezóna 7: bola séria zrušená alebo obnovená?

V máji 2020 to oznámila NBC Superobchod bola obnovená na šiestu sezónu. Šiesta séria sa vysielala v januári 2021. V apríli 2021 NBC oznámila, že séria bola obnovená na siedmu sezónu. Očakáva sa, že siedma sezóna sa bude vysielať na jeseň 2021.

Siedma sezóna série Superstore ešte nebola oficiálne potvrdená. Povráva sa však, že séria bude obnovená. Takže si budeme musieť počkať a uvidíme, či bude séria obnovená alebo zrušená. Kým budeme čakať na rozhodnutie, môžete sledovať aj ďalšie zaujímavé série, ako napr Selena Gomez spieva 2 alebo Dátum vydania Nagatoro Chapter 82 .

Super obchod sezóna 7

Koľko epizód bude v siedmej sérii?

Siedma sezóna Superobchod Očakáva sa, že bude mať 13 epizód. Zatiaľ nie je známe, či bude aj ôsma sezóna.Kto sú herci v siedmej sérii?

Herci v siedmej sezóne Superobchod Účinkujú Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Nichole Bloom, Kaliko Kauahi, Mark McKinney a America Ferrera. Či pribudnú noví herci, zatiaľ nie je známe.

Kedy sa bude vysielať siedma sezóna?

Siedma sezóna Superobchod sa očakáva odvysielanie na jeseň 2021. Kedy presne sa bude vysielať siedma sezóna, zatiaľ nie je známe.

Bude aj ôsma sezóna?

Zatiaľ nie je známe, či bude aj ôsma sezóna Superobchod dá. NBC zatiaľ nerozhodla o prípadnej ôsmej sezóne.Záver

Sitcom NBC Superobchod bola obnovená na siedmu sezónu, ktorá by sa mala vysielať na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, či bude aj ôsma sezóna. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v sérii Superstore, navštívte nbc.com/superstore alebo IMDb .

FAQ

  • Bola séria zrušená alebo obnovená? Séria bola obnovená na siedmu sezónu.
  • Koľko epizód bude v siedmej sérii? Očakáva sa, že siedma séria bude mať 13 epizód.
  • Kto sú herci v siedmej sérii? Herci, ktorí budú hrať v siedmej sezóne, sú Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Nichole Bloom, Kaliko Kauahi, Mark McKinney a America Ferrera.
  • Kedy sa bude vysielať siedma sezóna? Očakáva sa, že siedma sezóna sa bude vysielať na jeseň 2021.
  • Bude aj ôsma sezóna? Zatiaľ nie je známe, či bude aj ôsma sezóna.

Tabuľka

séria Sledujte dátum vysielania
Šiesty 13 januára 2021
Siedmy 13 jeseň 2021

V tomto článku sme sa pozreli na najnovší vývoj série Superstore a zistili sme, či bola séria zrušená alebo obnovená. Zistili sme tiež, koľko epizód bude v 7. sezóne, kto budú herci v 7. sezóne a kedy sa bude 7. séria vysielať. Zatiaľ nie je známe, či bude aj ôsma sezóna.