Prečo bola séria „Swamp Thing“ zrušená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria CW a DC 'Swamp Thing' bola zrušená už po jednej sezóne. Mnoho fanúšikov bolo rozhodnutím prekvapených a sklamaných. V tomto článku sa pozrieme na dôvody zrušenia série a ako k tomuto rozhodnutiu prišlo.Swamp Thing Staffel 2

Bola to 'Swamp Thing'?

Swamp Thing je americký televízny seriál založený na postave DC Comics. Séria bola vyvinutá Markom Verheidenom a Garym Daubermanom a začala sa vysielať na CW 31. mája 2019. Séria bola zrušená už po jednej sezóne.

Séria 'Swamp Thing' bola zrušená z dôvodu zníženia rozpočtu v DC Universe. Séria sa vysielala iba jednu sezónu, kým bola zrušená. Fanúšikovia boli sklamaní, keď dostali správu, že séria nebude pokračovať. Napriek tomu existuje mnoho ďalších sérií, ktoré fanúšikov nadchnú, napr. Panchayat 2 2022 a Modeling Loren Grey . Fanúšikovia sa môžu tešiť na mnoho ďalších napínavých seriálov.

Swamp Thing Staffel 2

Prečo bola séria zrušená?

Dôvodov, prečo bola séria zrušená, je niekoľko. Jedným z hlavných dôvodov boli príliš vysoké výrobné náklady na sériu. Séria bola natočená v Severnej Karolíne, ale daňové výhody, ktoré producenti dostali, boli odstránené po zmene daňového zákona v Severnej Karolíne. To znamenalo, že producenti museli minúť viac peňazí na výrobu série, ako pôvodne plánovali.Ako zrušenie ovplyvnilo fanúšikov?

Zrušenie série mnohých fanúšikov sklamalo a rozrušilo. Mnohí fanúšikovia sa tešili na druhú sezónu a boli prekvapení, keď sa dozvedeli o zrušení. Mnohí fanúšikovia sa na rozhodnutie sťažovali na sociálnych sieťach a snažili sa zachrániť sériu.

Ako zrušenie ovplyvnilo hercov?

Zrušenie série tiež sklamalo a rozrušilo mnohých hercov. Mnohí herci sa tešili na druhú sériu a boli prekvapení, keď sa dozvedeli o zrušení. Mnohí herci sa na rozhodnutie sťažovali na sociálnych sieťach a snažili sa zachrániť sériu.

Ako sa zrušenie dotklo producentov?

Zrušenie série tiež sklamalo a rozrušilo mnohých producentov. Mnohí producenti sa tešili na druhú sériu a boli prekvapení, keď sa dozvedeli o zrušení. Mnohí z producentov sa na rozhodnutie sťažovali na sociálnych sieťach a snažili sa sériu zachrániť.Záver

Zrušenie série 'Swamp Thing' sklamalo a rozrušilo mnohých fanúšikov, hercov a producentov. Dôvodov, prečo bola séria zrušená, je viacero, no hlavným dôvodom boli príliš vysoké výrobné náklady. Aj keď bola séria zrušená, mnohí fanúšikovia dúfajú, že bude niekedy obnovená.

FAQ

  • Bola to 'Swamp Thing'? - Swamp Thing je americký televízny seriál založený na postave DC Comics.
  • Prečo bola séria zrušená? - Jedným z hlavných dôvodov boli príliš vysoké výrobné náklady na sériu.
  • Ako zrušenie ovplyvnilo fanúšikov? - Zrušenie série mnohých fanúšikov sklamalo a rozrušilo.
  • Ako zrušenie ovplyvnilo hercov? - Zrušenie série tiež sklamalo a rozrušilo mnohých hercov.
  • Ako sa zrušenie dotklo producentov? - Zrušenie série tiež sklamalo a rozrušilo mnohých producentov.

faktov

titul Swamp Thing
vývojár Mark Verheiden a Gary Dauberman
charizma 31. mája 2019
zrušenie Už po jednej sezóne
dôvodov Vysoké výrobné náklady

Na záver môžeme povedať, že zrušenie série 'Swamp Thing' sklamalo a rozrušilo mnohých fanúšikov, hercov a producentov. Dôvodov, prečo bola séria zrušená, je viacero, no hlavným dôvodom boli príliš vysoké výrobné náklady. Aj keď bola séria zrušená, mnohí fanúšikovia dúfajú, že bude niekedy obnovená. Viac informácií o tejto téme nájdete na CBR a The Verge .