SWAT sezóna 5: Dátum vydania, Netflix a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

5. sezóna SWAT čoskoro príde na Netflix. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o novej sezóne vrátane dátumu vydania, obsadenia a traileru. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Piata séria akčného dramatického seriálu SWAT bude mať čoskoro premiéru na CBS. Prehliadka, založená na filme z roku 2003, sleduje tím policajného oddelenia v Los Angeles, keď sa postaví proti najnebezpečnejším zločincom mesta. Očakáva sa, že piata sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Aj keď relácia nie je k dispozícii na Netflixe, môžete si pozrieť ďalšie populárne relácie, ako napríklad Dom na Vianoce 3 a určená obnova pozostalých vyhliadka.Denná výskumná činnosť

Obsah

  • Dátum vydania 5. sezóny SWAT
  • SWAT Staffel 5: Obsadenie
  • SWAT Staffel 5: Trailer
  • SWAT Staffel 5: FAQ

Dátum vydania 5. sezóny SWAT

5. sezóna SWAT vyjde na Netflixe v októbri 2020. Presné dátumy vydania ešte neboli oznámené, ale očakáva sa, že nová sezóna zasiahne Netflix v októbri.

SWAT Sezóna 5 Plto

SWAT Staffel 5: Obsadenie

Obsadenie 5. sezóny SWAT bude pozostávať zo známych hercov Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, David Lim, Stephanie Sigman, Amy Farrington, Jay Harrington a Peter Onorati.SWAT Staffel 5: Trailer

Trailer k piatej sezóne SWAT ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

SWAT Staffel 5: FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 5. séria SWAT? A: SWAT Season 5 bude na Netflixe dostupný v októbri 2020.
  • Otázka: Kto hrá v 5. sezóne SWAT? A: Herecké obsadenie SWAT Season 5 bude pozostávať z Shemara Moorea, Alexa Russella, Lina Esco, Kennyho Johnsona, Davida Lima, Stephanie Sigman, Amy Farrington, Jay Harrington a Peter Onorati.
  • Otázka: Kedy vyjde trailer na 5. sériu SWAT? A: Trailer SWAT Season 5 ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

SWAT Sezóna 5: Zhrnutie

5. sezóna SWAT vyjde na Netflixe v októbri 2020. Obsadenie 5. sezóny bude pozostávať z Shemara Moorea, Alexa Russella, Lina Esco, Kennyho Johnsona, Davida Lima, Stephanie Sigman, Amy Farrington, Jay Harrington a Peter Onorati. Trailer na 5. sezónu ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Záver

5. sezóna SWAT čoskoro príde na Netflix. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o novej sezóne vrátane dátumu vydania, obsadenia a traileru. Trailer tu zverejníme hneď po jeho vydaní. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a CBS .