SWAT sezóna 6 potvrdené dátumom vydania CBS a ďalšími informáciami

Aký Film Vidieť?
 

CBS potvrdila šiestu sériu populárnej akčnej dramatickej série SWAT. Séria založená na filme z roku 1975 sleduje špeciálnu jednotku policajného oddelenia v Los Angeles, ktorá sa zaoberá najnebezpečnejšími zločincami v meste. Očakáva sa, že šiesta sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu ako členovia tímu SWAT tešiť na ďalšie napínavé dobrodružstvá a akciu zhnité paradajky do voľnej prírody , 2021 poslať chrániť mesto pred nebezpečenstvom.

ObsahCBS potvrdila šiestu sériu SWAT. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúcu zápletku a silné herecké obsadenie. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania, zápletke a hereckom obsadení novej sezóny.

SMACK. sezóna 6

Dátum vydania 6. sezóny SWAT

Očakáva sa, že 6. sezóna SWAT bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Presné podrobnosti o dátume vydania však nebudú oznámené, kým nebude dokončená produkcia novej sezóny. Fanúšikovia série sa však môžu tešiť na vzrušujúcu zápletku a silné herecké obsadenie.

SMACK. sezóna 6

Dej šiestej sezóny SWAT

Dej 6. sezóny SWAT sa zameria na vyšetrovanie Špeciálne zbrane a taktiky - Sústredenie tímov. Tím sa pokúsi vyriešiť sériu zločinov spáchaných v Los Angeles. Dej sa zameria aj na osobné problémy členov tímu, ktorí sa pokúšajú vyriešiť svoje osobné problémy a zároveň sa pokúšajú vyriešiť zločiny.Obsadenie šiestej sezóny SWAT

V 6. sezóne SWAT sa predstavia Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, David Lim, Amy Farrington a Stephanie Sigman. Herci budú plniť svoje úlohy ako členovia Špeciálne zbrane a taktiky -Obnovte tímy. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.

Často kladené otázky o 6. sezóne SWAT

  • Kedy bude mať premiéru 6. séria SWAT?
    Očakáva sa, že 6. sezóna SWAT bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 6. sezóne SWAT?
    V 6. sezóne SWAT sa predstavia Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, David Lim, Amy Farrington a Stephanie Sigman. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.
  • O čom bude 6. sezóna SWAT?
    Dej 6. sezóny SWAT sa zameria na vyšetrovanie Špeciálne zbrane a taktiky - Sústredenie tímov. Tím sa pokúsi vyriešiť sériu zločinov spáchaných v Los Angeles. Dej sa zameria aj na osobné problémy členov tímu, ktorí sa pokúšajú vyriešiť svoje osobné problémy a zároveň sa pokúšajú vyriešiť zločiny.

Obsadenie šiestej sezóny SWAT

názov úlohu
Shemar Moore Daniel 'Hondo' Harrelson
Alex Russell Jim Street
Lina Esco Christina 'Chris' Alonso
Kenny Johnson Dominik Luca
David Lim Viktor Tan
Amy Farringtonová Molly
Stephanie Sigman Jessica Cortezová

Očakáva sa, že 6. sezóna SWAT bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúcu zápletku a silné herecké obsadenie. Dej šiestej sezóny sa zameria na vyšetrovanie Špeciálne zbrane a taktiky - Sústredenie tímov. V 6. sezóne sa predstavia členovia Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, David Lim, Amy Farrington a Stephanie Sigman. Viac informácií o 6. sezóne SWAT nájdete na cbs.com a IMDb.com .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o 6. sezóne SWAT. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa SWAT Season 6, neváhajte nás kontaktovať.