SWAT sezóna 6: Dátum vydania, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria CBS SWAT je jednou z najpopulárnejších akčných drám v televízii. Séria je založená na filmovej adaptácii rovnomenného filmu z roku 1975 z roku 2003. Séria sleduje špeciálnu jednotku losangeleského policajného oddelenia známu ako S.W.A.T. je známe. Sériu vyvinuli Aaron Rahsaan Thomas a Shawn Ryan a produkuje ju CBS. Séria sa prvýkrát vysielala v novembri 2017 a odvtedy zažila štyri sezóny. Teraz prebieha piata sezóna série a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o šiestej sezóne SWAT potreba vedieť.SMACK. sezóna 6

Dátum vydania 6. sezóny SWAT

Šiesta sezóna SWAT bola oficiálne potvrdená v máji 2021. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo v júni 2021. Očakáva sa, že šiesta sezóna bude mať premiéru v novembri 2021 na CBS. Šiesta séria bude mať 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu.

Šiesta sezóna populárnej akčnej série SWAT bude čoskoro vydaná. Dej série sa točí okolo špeciálnej polície pôsobiacej v Los Angeles. Seriál režíruje Shemar Moore a ponúka zmes akcie, drámy a komédie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú novú sezónu. Počas čakania na novú sezónu sa môžete tešiť aj na nové sezóny G slovo sezóna 2 a Natáčanie pre tých, ktorí majú chuť na sladké buď šťastný.

SMACK. sezóna 6

Dej 6. sezóny SWAT

Dej šiestej sezóny SWAT sa zameria na udalosti piatej sezóny. V piatej sezóne čelila jednotka S.W.A.T. sérii zložitých situácií, ktoré bolo treba prekonať. V šiestej sezóne sa budú členovia jednotky S.W.A.T. naďalej snažiť udržať ulice Los Angeles v bezpečí. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Obsadenie SWAT 6. sezóny

Šiesta sezóna SWAT bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. V seriáli hrajú Shemar Moore ako seržant Daniel 'Hondo' Harrelson, Stephanie Sigman ako kapitánka Jessica Cortez, Alex Russell ako dôstojník Jim Street, Jay Harrington ako poručík David 'Deacon' Kay, Lina Esco ako dôstojník Christina 'Chris' Alonso, Kenny Johnson ako Dôstojník Dominique Luca a David Lim ako dôstojník Victor Tan.

Príves SWAT Staffel 6

Oficiálny trailer na šiestu sezónu SWAT ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

SWAT Staffel 6 FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 6. séria SWAT? Očakáva sa, že 6. séria SWAT bude mať premiéru na CBS v novembri 2021.
  • Koľko epizód bude mať 6. séria SWAT? 6. séria SWAT bude mať 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu.
  • Kto sú hlavní herci 6. sezóny SWAT? V 6. sezóne SWAT hrajú Shemar Moore ako seržant Daniel 'Hondo' Harrelson, Stephanie Sigman ako kapitán Jessica Cortez, Alex Russell ako dôstojník Jim Street, Jay Harrington ako poručík David 'Deacon' Kay, Lina Esco ako dôstojník Christina 'Chris' Alonso, Kenny Johnson ako dôstojník Dominique Luca a David Lim ako dôstojník Victor Tan.

6 epizód série SWAT

Dôsledok titul Dátum publikácie
1 TBA november 2021
2 TBA november 2021
3 TBA november 2021
4 TBA november 2021
5 TBA november 2021
6 TBA november 2021
7 TBA november 2021
8 TBA november 2021
9 TBA november 2021
10 TBA november 2021
jedenásť TBA november 2021
12 TBA november 2021
13 TBA november 2021
14 TBA november 2021
pätnásť TBA november 2021
16 TBA november 2021
17 TBA november 2021
18 TBA november 2021

Šiesta sezóna SWAT Očakáva sa, že premiéra na CBS bude v novembri 2021. Šiesta séria bude mať 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Hlavné obsadenie šiestej sezóny SWAT Sú to Shemar Moore ako seržant Daniel 'Hondo' Harrelson, Stephanie Sigman ako kapitánka Jessica Cortez, Alex Russell ako dôstojník Jim Street, Jay Harrington ako poručík David 'Deacon' Kay, Lina Esco ako dôstojník Christina 'Chris' Alonso, Kenny Johnson ako dôstojník Dominique Luca a David Lim ako dôstojník Victor Tan. Oficiálny trailer na šiestu sezónu SWAT ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu. Viac informácií o šiestej sezóne SWAT pozri ďalej cbs.com a IMDb.com .