Sweet Home sezóna 2: Dátum vydania Netflixu, dej a postavy

Aký Film Vidieť?
 

Sweet Home sezóna 2 bude čoskoro vydaná na Netflixe. Dej sa točí okolo Cha Hyun-soo, mladého muža, ktorý sa presťahuje do bytového domu sužovaného sériou záhadných udalostí. Postavy sú zmesou ľudí a príšer zapojených do boja o prežitie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavý a akčný príbeh, ktorý ich uchváti. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších populárnych sériách Netflix, čítajte ďalej Wentworth sezóna 10 a rušný súkromný život .

ObsahSéria Netflix Sladký domov potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série vyšla v decembri 2020 a má obsadenie vzrušujúcich postáv a pútavý dej. Teraz fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky podrobnosti o nových postavách, zápletke a ďalších.

sladká domáca sezóna 2 čo vieme

Obsah

 • Dátum vydania 2. sezóny služby Sweet Home na Netflixe
 • Príbeh a postavy 2. sezóny Sweet Home
 • Časté otázky týkajúce sa 2. sezóny Sweet Home

Dátum vydania 2. sezóny služby Sweet Home na Netflixe

Druhá sezóna Sladký domov Očakáva sa, že bude vydaný na Netflixe v decembri 2021. Prvá sezóna série vyšla v decembri 2020 a má obsadenie vzrušujúcich postáv a pútavý dej. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovaním príbehu prvej sezóny.

Príbeh a postavy 2. sezóny Sweet Home

Dej druhej sezóny Sladký domov Očakáva sa, že bude pokračovaním dejovej línie prvej sezóny. Očakáva sa, že postavy druhej sezóny budú zahŕňať niektoré postavy z prvej sezóny, ako aj nové postavy. Niektoré z postáv 1. sezóny, ktoré sa vrátia v 2. sezóne, sú Cha Hyun-soo (Lee Jin-wook), Seo Yi-kyung (Lee Si-young), Lee Eun-hyuk (Lee Do-hyun) a Park Kyung- slnko (Go Min-si).Časté otázky týkajúce sa 2. sezóny Sweet Home

 • Kedy vyjde 2. sezóna Sweet Home?
  Očakáva sa, že Sweet Home Season 2 vyjde na Netflixe v decembri 2021.
 • Kto sú postavy v 2. sezóne Sweet Home?
  Očakáva sa, že postavy druhej sezóny budú zahŕňať niektoré postavy z prvej sezóny, ako aj nové postavy. Niektoré z postáv 1. sezóny, ktoré sa vrátia v 2. sezóne, sú Cha Hyun-soo (Lee Jin-wook), Seo Yi-kyung (Lee Si-young), Lee Eun-hyuk (Lee Do-hyun) a Park Kyung- slnko (Go Min-si).
 • Aká je zápletka 2. sezóny sladkého domova?
  Očakáva sa, že príbeh 2. sezóny Sweet Home bude pokračovaním príbehu 1. série.

Záver

Druhá sezóna Sladký domov Očakáva sa, že bude vydaný na Netflixe v decembri 2021. Očakáva sa, že dej druhej sezóny bude pokračovaním dejovej línie prvej sezóny. Očakáva sa, že postavy druhej sezóny budú zahŕňať niektoré postavy z prvej sezóny, ako aj nové postavy. Už teraz sa tešíme na 2. sériu a dúfame, že bude rovnako vzrušujúca a zábavná ako 1. séria.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 decembra 2020
sezóna 2 decembra 2021