Sweet Tooth sezóna 2: kedy sa objaví a kto sa vráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Sweet Tooth je jednou z najpopulárnejších fantasy sérií roka. Prvá sezóna bola vydaná v júni 2020 a odvtedy si získala verných fanúšikov. Teraz je veľa fanúšikov zvedavých, kedy sa objaví druhá sezóna a kto sa vráti. V tomto článku vysvetlíme všetky podrobnosti o 2. sezóne Sweet Tooth a o tom, kto sa vráti.

Sweet Tooth Season 2 je jednou z najočakávanejších sérií Netflix roku 2021. Fanúšikovia chcú vedieť, kedy vyjde nová sezóna a kto sa vráti. Prvá sezóna série bola vydaná v júni 2020 a získala veľkú sledovanosť. Fanúšikovia sa tešia na novú sezónu a dúfajú, že čoskoro vyjde. Uvidíme, či sa seriálu bude páčiť spin-off Medové týždne s mojím materinským jazykom alebo Jimmy 6666 Spin-off prijíma.sezóna na sladké 2

Kedy vyjde 2. sezóna Sweet Tooth?

Očakáva sa, že 2. sezóna Sweet Tooth bude mať premiéru na Netflixe v júni 2021. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v novembri 2020 a skončilo vo februári 2021. Vydanie druhej sezóny bolo oznámené v apríli 2021.

sezóna na sladké 2

Kto sa vráti?

Väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny sa vráti aj v druhej sezóne. Patrí medzi ne Nonso Anozie ako Gus, Adeel Akhtar ako Dr. Aditya Singh, Christian Convery ako Gus, Dania Ramirez ako Aimee a Neil Sandilands ako generálny opát. Objaví sa aj niekoľko nových postáv vrátane Stefanie LaVie Owen ako Bear, Will Forte ako Tommy a Aliza Vellani ako Rani.Čo sa stane v 2. sezóne Sweet Tooth?

V druhej sezóne bude Gus pokračovať vo svojej ceste a pokúsiť sa zistiť viac o svojej minulosti. Pokúsi sa tiež zistiť viac o záhadnej chorobe, ktorá postihla svet. Na svojej ceste si tiež nájde nových priateľov a stretne sa s novými nebezpečenstvami. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia.

Bude mať Sweet Tooth tretiu sezónu?

Zatiaľ nie je známe, či bude aj tretia séria Sweet Tooth. Očakáva sa, že druhá sezóna príde na Netflix v júni 2021, ale zatiaľ nie je známe, či bude aj tretia sezóna. Viac sa dozvieme, keď vyjde druhá séria.

Záver

Očakáva sa, že 2. sezóna Sweet Tooth bude mať premiéru na Netflixe v júni 2021. Väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny sa vráti aj v druhej sezóne. V druhej sezóne bude Gus pokračovať vo svojej ceste a pokúsiť sa zistiť viac o svojej minulosti. Zatiaľ nie je známe, či bude aj tretia séria Sweet Tooth. Viac sa dozvieme, keď vyjde druhá séria.FAQ

  • Kedy vyjde 2. sezóna Sweet Tooth? Očakáva sa, že 2. sezóna Sweet Tooth bude mať premiéru na Netflixe v júni 2021.
  • Kto sa vráti? Väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny sa vráti aj v druhej sezóne.
  • Čo sa stane v 2. sezóne Sweet Tooth? V druhej sezóne bude Gus pokračovať vo svojej ceste a pokúsiť sa zistiť viac o svojej minulosti.
  • Bude mať Sweet Tooth tretiu sezónu? Zatiaľ nie je známe, či bude aj tretia séria Sweet Tooth.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 júna 2020
sezóna 2 júna 2021

Je zrejmé, že fanúšikovia série Sweet Tooth sú nadšení pre druhú sezónu. Viac sa dozvieme, keď vyjde druhá séria. Dovtedy môžete tu pozrite si prvú sezónu. Okrem toho môžete tu dozvedieť sa viac o seriáli.

V tomto článku sme vysvetlili všetky podrobnosti o 2. sezóne Sweet Tooth a o tom, kto sa vráti. Vysvetlili sme si aj to, čo sa stane v druhej sezóne a či bude aj tretia. Viac sa dozvieme, keď vyjde druhá séria.