Sydney Sweeney a Glen Powell v novom rom-com

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sydney Sweeney a Glen Powell budú hrať v novom rom-com. Obaja herci si zahrajú v novej inscenácii, ktorá vyjde koncom tohto roka. Zistite viac o dvoch hercoch a novej inscenácii.

Sydney Sweeney a Glen Powell si zahrali v novej romskej komedii, ktorá sa čoskoro dostane do kín. Dvaja herci, ktorí sú najlepšie známi svojimi úlohami v seriáli Netflix Fate: The Winx Saga, sa spojili pre novú komédiu. Zápletka ságy Winx a vek dvoch hercov boli nedávno uverejnené v článku Dej ságy Winx a ďalší článok Fínsky vek diskutované. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zábavnú a romantickú komédiu v podaní dvoch talentovaných hercov.Sydney Sweeney

Kto je Sydney Sweeney?

Sydney Sweeney je americká herečka, ktorá sa preslávila najmä úlohami v seriáli Eufória a Príbeh služobníčky je známe. Hrala aj vo filmoch ako napr Ostré predmety a Tenkrát v Hollywoode hrali spolu. Sweeney sa za posledné roky etablovala ako jedna z najsľubnejších mladých hollywoodskych herečiek.

Sydney Sweeney

Kto je Glen Powell?

Glen Powell je americký herec, ktorý sa preslávil najmä rolami vo filmoch Nastaviť a Skryté postavy je známe. Objavil sa aj v seriáloch ako napr Scream Queens a The Expanse hrali spolu. Powell je všestranný herec, ktorý dokáže vyniknúť v komédii aj vážnej dráme.Sydney Sweeney

Aká je nová rom com?

Nový rom-com sa volá Posledné leto a produkuje ho Netflix. Film rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí trávia posledné leto pred vysokou školou. Sweeney a Powell hrajú ako pár, ktorý sa do seba zamiluje. Film režíruje William Bindley a scenár majú na starosti Scott Neustadter a Michael H. Weber.

Kedy bude film uvedený?

Premiéra filmu sa očakáva v lete 2019. Očakáva sa, že film sa dostane na Netflix a do niektorých kín. Bližšie informácie o dátumoch vydania a miestach budú čoskoro oznámené.

Záver

Sydney Sweeney a Glen Powell budú hrať v novom rom-com Posledné leto hrať. Film produkuje Netflix a jeho uvedenie sa očakáva v lete 2019. Očakáva sa, že film sa dostane na Netflix a do niektorých kín. Bližšie informácie o dátumoch vydania a miestach budú čoskoro oznámené.FAQ

  • Kto sú Sydney Sweeney a Glen Powell?
    Sydney Sweeney je americká herečka, ktorá sa preslávila najmä úlohami v seriáli Eufória a Príbeh služobníčky je známe. Glen Powell je americký herec, ktorý sa preslávil najmä rolami vo filmoch Nastaviť a Skryté postavy je známe.
  • Ako sa volá nový rom-com?
    Nový rom-com sa volá Posledné leto .
  • Kedy bude film uvedený?
    Premiéra filmu sa očakáva v lete 2019.

súvisiace odkazy

Zhrnutie

herec Film
Sydney Sweeney Eufória , Príbeh služobníčky , Ostré predmety , Tenkrát v Hollywoode
Glen Powell Nastaviť , Skryté postavy , Scream Queens , The Expanse
Film Posledné leto
zverejnenie leto 2019

Sydney Sweeney a Glen Powell budú hrať v novom rom-com Posledné leto hrať. Film produkuje Netflix a jeho uvedenie sa očakáva v lete 2019. Očakáva sa, že film sa dostane na Netflix a do niektorých kín. Bližšie informácie o dátumoch vydania a miestach budú čoskoro oznámené.