Taylor Swift sa objaví v strieborných diamantových šatách na VMA!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Taylor Swift sa objavila na odovzdávaní cien Video Music Awards (VMA) v úžasných strieborných diamantových šatách a červenom rúži. Jej outfit a jej vzhľad boli absolútnym pútačom a spôsobili rozruch. V tomto článku sa dozviete viac o Taylorovom oblečení a vzhľade na VMA.

Taylor Swift sa objavila na VMA v úžasných strieborných diamantových šatách a poskytla niektoré z najlepších momentov večera. Fanúšikov ohromila svojím výkonom a neuveriteľným vzhľadom. Bol to nezabudnuteľný moment, na ktorý fanúšikovia nikdy nezabudnú. Denný komorník z Austina a Trailer Powers Staffel 2 sú niektoré z ďalších veľkých udalostí večera.Taylor Swift

Oblečenie Taylors

Taylor Swift sa objavila v strieborných diamantových šatách, ktoré navrhol návrhár Ashley Williamsová bol nadizajnovaný. Šaty boli posiate diamantmi a mali hlboký výstrih. Obuté mala čierne lodičky a čiernu spojku. Jej make-up pozostával z dramatického červeného rúžu a trblietavého očného make-upu. Vlasy mala rozpustené a upravené do stranice.

Taylor Swift

Taylorov vzhľad

Taylor Swift sa objavila na pódiu a pozdravila dav so žiarivým úsmevom. Zúčastnila sa odovzdávania cien a predniesla krátky príhovor. Spomenula aj svoju novú pieseň Milenec a poďakovala svojim fanúšikom za podporu. Privítali ju veľkým potleskom a ováciami a za búrlivého potlesku opustila pódium.Taylorov outfit v porovnaní s ostatnými

Taylorov outfit bol jedným z najpútavejších a najštýlovejších outfitov noci. Mnoho ďalších celebrít sa objavilo v jednoduchých a obyčajných outfitoch. Niektorí mali na sebe jednoduché džínsy a tričká, iní sa objavili v jednoduchých šatách a sukniach. Taylorin outfit však jednoznačne vyčnieval a vyvolal poriadny rozruch.

Taylorin outfit na sociálnych sieťach

Taylorin outfit sa na sociálnych sieťach dočkal veľmi pozitívneho prijatia. Jej outfit a vzhľad si pochvaľovali mnohí fanúšikovia a známe osobnosti. Na Twitteri a Instagrame bolo zdieľaných veľa fotografií Taylor v jej outfite a bolo napísaných mnoho komentárov. Mnoho fanúšikov povedalo, že sa vo svojom oblečení cítila krásna a očarujúca.

Záver

Taylor Swift sa na VMA objavila v úchvatných strieborných diamantových šatách a červenom rúži. Jej outfit a jej vzhľad boli absolútnym pútačom a spôsobili rozruch. Jej outfit sa na sociálnych sieťach dočkal veľmi pozitívneho prijatia a veľa fanúšikov a celebrít si jej outfit a výkon pochvaľovalo. Taylor Swift dokázala, že je skutočnou módnou ikonou.FAQ

  • Otázka: Ktorá dizajnérska značka navrhla Taylorin outfit?
    A: Outfit navrhla návrhárka Ashley Williams.
  • Otázka: Ako bol Taylorov outfit prijatý na sociálnych sieťach?
    A: Taylorin outfit sa na sociálnych sieťach dočkal veľmi pozitívneho prijatia. Jej outfit a vzhľad si pochvaľovali mnohí fanúšikovia a známe osobnosti.
  • Otázka: Akú farbu mal Taylorin rúž?
    A: Taylor mala na sebe dramatický červený rúž.

Tabuľka

celebrity Oblečenie
Taylor Swift Strieborné diamantové šaty
Andere Prominent Jednoduché džínsy a tričká, jednoduché šaty a sukne

Pre viac informácií o Taylorovom oblečení a vystúpení na VMA navštívte Vogue a Harper's Bazaar .