Vzhľad po večierku Taylor Swift v roku 2022 je dokonalý!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Taylor Swift urobila nezabudnuteľný dojem na odovzdávaní cien Video Music Awards 2022. Jej afterpárty look bol jednoducho dokonalý a pritiahol pozornosť všetkých. Máme všetky podrobnosti o jej vzhľade, vrátane jej oblečenia, make-upu a doplnkov. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!Taylor Swift

Oblečenie Taylor Swifts

Taylor Swift mala krásny outfit na after party VMA 2022. Obliekla si čierne šaty bez rukávov s hlbokým výstrihom do V a nariasenú sukňu. Šaty zdobil trblietavý strieborný opasok, ktorý zvýrazňoval jej pás. Tiež mala na sebe čierne lodičky na podpätku, ktoré dokonale dotvorili jej vzhľad.

Vzhľad po večierku Taylor Swift v roku 2022 je dokonalý! Speváčka stavila na čierne trblietavé šaty, ktoré zvýraznili jej krivky a dodali jej očarujúci vzhľad. Určite upúta pozornosť a zaujme každého. Sme nadšení, že uvidíme, ako sa bude dariť Tesse Thompson na Veronica Mars a či bude 2. sezóna Young Royals zrušená. Tessa Thompson na Veronica Mars , Druhá sezóna Young Royals bola zrušená .

Taylor Swift

Make-up Taylor Swifts

Taylor Swift mala nádherný make-up na after party VMA 2022. Mala na sebe prirodzený make-up, ktorý zdôrazňoval jej prirodzenú krásu. Jej očný make-up pozostával z čiernej očnej linky a trblietavého, strieborného očného tieňa. Nasadila aj svetloružový rúž, ktorý dokonale dotvoril jej vzhľad.Taylor Swift

Doplnky Taylor Swifts

Taylor Swift mala tiež nádherné doplnky na after party VMA 2022. Na sebe mala pár strieborných náušníc a strieborný náramok. Mala na sebe aj strieborný náhrdelník s príveskom v tvare srdca. Tieto doplnky dokonale dotvorili jej look.

Taylor Swifts Frisur

Taylor Swift mala tiež nádherný účes na after party VMA 2022. Vlasy mala rozpustené a rovné. Niektoré pramene jej rámovali tvár a dokonale dotvárali jej vzhľad.

Záver

Pohľad Taylor Swift na afterparty pre VMA 2022 bol jednoducho dokonalý. Mala na sebe čierne šaty bez rukávov, ktoré zdobil trblietavý strieborný opasok. Makeup a doplnky dokonale dotvorili jej vzhľad. Účes dotvoril jej vzhľad a urobil ho nezabudnuteľným.FAQ

  • Čo si obliekla Taylor Swift na afterparty VMA 2022?
    Taylor Swift mala na sebe čierne šaty bez rukávov s hlbokým výstrihom do V a volánovú sukňu. Na sebe mala aj pár čiernych topánok na podpätku, pár strieborných náušníc, strieborný náramok a strieborný náhrdelník s príveskom v tvare srdca.
  • Ako vyzeral make-up Taylor Swift?
    Makeup Taylor Swift pozostával z čiernej očnej linky a trblietavého strieborného očného tieňa. Mala na sebe aj svetloružový rúž.
  • Ako vyzeral účes Taylor Swift?
    Taylor Swift nosila vlasy rozpustené a rovné. Tvár jej rámovali nejaké pramene.

Tabuľka

Kategória Podrobnosti
Oblečenie Čierne šaty bez rukávov s hlbokým výstrihom do V a naberanou sukňou. Strieborný opasok. Čierne vysoké podpätky.
Makeup Čierna očná linka. Trblietavé strieborné očné tiene. Svetlo ružový rúž.
Príslušenstvo Strieborné náušnice. Strieborný náramok. Strieborná retiazka s príveskom v tvare srdca.
účes Otvorené a hladké. Niekoľko prameňov rámujúcich jej tvár.

Pohľad Taylor Swift na afterparty pre VMA 2022 bol jednoducho dokonalý. Upútala pozornosť všetkých a urobila nezabudnuteľný dojem. Ak sa chcete o výzore Taylor Swift dozvedieť viac, čítajte ďalej tu ďalej. Okrem toho môžete tu pozrite si video, na ktorom Taylor Swift hovorí o svojom vzhľade. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o vzhľade Taylor Swift na afterparty pre VMA 2022!