Ted Lasso Season 2: Nová aktualizácia obsadenia a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Ted Lasso pracuje sa a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o novom vývoji dozvedia viac. Zhrnuli sme všetky podrobnosti vrátane častých otázok a tabuľky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej aktualizácii obsadenia a všetko, čo zatiaľ vieme o druhej sezóne Ted Lasso vedieť zažiť.ted laso

Obsah

 • Cast-Update
 • Nové postavy
 • Nová zápletka
 • dátum vydania
 • FAQ
 • Tabuľka

Cast-Update

Aktualizácia obsadenia pre druhú sezónu Ted Lasso bola oznámená v apríli 2021. Hlavný predstaviteľ Jason Sudeikis sa vracia ako Ted Lasso, rovnako ako Hannah Waddingham ako Rebecca Welton, Brett Goldstein ako Roy Kent a Juno Temple ako Keeley Jones. V druhej sezóne uvidíme aj niekoľko nových tvárí, vrátane Nicka Mohammeda ako Nathana Shelleyho, Phila Dunstera ako Jamieho Tartta a Sarah Niles ako Cathy.

Ted Lasso sezóna 2 je dobre rozbehnutá a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac. K vzrušeniu prispela nová aktualizácia obsadenia. Jessica z dovolenky bude hrať dôležitú úlohu v druhej sezóne . Bude hrať trénera Bearda, novú postavu, ktorá bude ponorená do sveta Teda Lasa. Monarca bude tiež sezóna 3, epizóda 1 predstaviť ďalšiu novú postavu menom Rebecca . Fanúšikovia môžu byť nadšení, keď uvidia, čo nové postavy prinesú do série.

Ted Lasso-

Nové postavy

Nick Mohammed hrá Nathana Shelleyho, nového hráča, ktorý prichádza do AFC Richmond. Phil Dunster hrá Jamieho Tartta, mladého hráča na ceste k úspešnej kariére. Sarah Niles hrá Cathy, novú asistentku, ktorá pomáha Tedovi Lassovi viesť tím.Nová zápletka

Druhá sezóna Ted Lasso sa zameria na ďalší rozvoj príbehu o tom, ako sa Ted Lasso snaží urobiť z AFC Richmond úspešný tím. Dozvie sa tiež viac o osobných vzťahoch postáv, vrátane vzťahu Teda a Rebeccy.

dátum vydania

Druhá sezóna Ted Lasso Očakáva sa, že bude vydaný na Apple TV+ v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený.

FAQ

 • Kto je v 2. sezóne Ted Lasso?
  V druhej sezóne r Ted Lasso v hlavných úlohách Jason Sudeikis, Hannah Waddingham, Brett Goldstein, Juno Temple, Nick Mohammed, Phil Dunster a Sarah Niles.
 • Kedy vyjde Ted Lasso sezóna 2?
  Druhá sezóna Ted Lasso Očakáva sa, že bude vydaný na Apple TV+ v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený.
 • Aké nové postavy sa objavia v 2. sezóne Ted Lasso?
  V druhej sezóne r Ted Lasso sa predstavia Nick Mohammed ako Nathan Shelley, Phil Dunster ako Jamie Tartt a Sarah Niles ako Cathy.

Tabuľka

názov úlohu
Jason Sudeikis Ted Lasso
Hannah Waddingham Rebecca Weltonová
Brett Goldstein Roy Kent
Chrám Juno Keeley Jones
Nick Mohammed Nathan Shelley
Phil Dunster Jamie Tartt
Sarah Niles Cathy

Druhá sezóna Ted Lasso sľubuje, že povie ďalší vzrušujúci a zábavný príbeh. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové príbehy a niekoľko prekvapivých zvratov. O najnovšom vývoji budeme naďalej informovať, keď bude oznámený.Viac informácií o druhej sezóne Ted Lasso pozri ďalej Apple TV+ a IMDb .

Záver

Druhá sezóna Ted Lasso Očakáva sa, že bude vydaný na Apple TV+ v lete 2021. Aktualizácia obsadenia bola ohlásená v apríli 2021 a pridá niekoľko nových postáv a príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalší napínavý a zábavný príbeh.