Dospievajúca mama 2: Kailyn Lowry podala žalobu na Briana DeJesus za ohováranie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kailyn Lowry, jedna z hviezd šou MTV 'Teen Mom 2', podala žalobu na svoju kolegyňu Brianu DeJesus za ohováranie. Zistite viac o súdnom spore a pozadí.

Kailyn Lowry, jedna z hviezd šou MTV 'Teen Mom 2', podala žalobu na svoju kolegyňu Brianu DeJesus za ohováranie. Žaloba bola podaná na súde na Floride v pondelok 8. marca 2021. Žaloba tvrdí, že DeJesus verejne očiernil Lowry a tvrdil, že Lowry bola „zlá matka“ a že zanedbávala svoje deti. Lowry tvrdí, že vyjadrenia DeJesus sú nepravdivé, zraňujúce a poškodzujú jej povesť a kariéru.

Hviezda Teen Mom 2 Kailyn Lowry podala žalobu na svoju kolegyňu Brianu DeJesus za ohováranie. Žaloba tvrdí, že DeJesus verejne urážal a ohováral Lowry, pričom ju nazval „zlou matkou“ a „zlou osobou“. Lowry tvrdí, že DeJesusove komentáre poškodili jej povesť a kariéru. Lowry požaduje od DeJesusa odškodné a ospravedlnenie.Súdny spor prichádza v čase, keď Lowry a DeJesus mali množstvo konfliktov, ktoré ovplyvnili natáčanie Teen Mom 2. Tieto dve hviezdy sa stretli aj kvôli agentovi Ozark Trevorovi Evansovi a majetku nášho priateľa Ozark-agent Trevor Evans , zápletka nášho priateľa . Uvidí sa, ako súdny spor ovplyvní vzťah Lowryho a DeJesusa.

Denná výskumná činnosť

Pozadie žaloby

Súdny spor vychádza zo sporu medzi Lowry a DeJesus, ktorý sa začal vo februári 2021. Hádka sa začala, keď DeJesus zverejnil tweet, v ktorom obvinil Lowry zo zanedbávania svojich detí. DeJesus tiež tvrdil, že Lowry svoje deti nemiluje a že ich nepodporuje. Lowry reagoval na DeJesusov tweet a tvrdil, že DeJesusove vyjadrenia sú nepravdivé a zraňujúce. Povedala tiež, že DeJesusove vyjadrenia by mohli poškodiť jej povesť a kariéru.Teenager-Mutter 2

Sťažnosť spoločnosti Lowrys

Lowry vo svojej žalobe tvrdí, že DeJesusove vyhlásenia sú nepravdivé a hanlivé. Tvrdí, že DeJesusove vyjadrenia poškodzujú jej povesť a kariéru a v dôsledku toho žiada náhradu škody. Lowry tiež tvrdí, že DeJesusove vyjadrenia ranili jej city a žiada odškodné. Lowry tiež požaduje, aby DeJesus vydala vyhlásenie, v ktorom odvolá svoje vyhlásenia a ospravedlní sa.

odpovede na žalobu

Žaloba vyvolala mnohé reakcie. Mnoho fanúšikov Lowry sa obrátilo na Twitter a ďalšie sociálne médiá, aby vyjadrili svoju podporu Lowrymu. Iní fanúšikovia obhajovali DeJesusove vyjadrenia a tvrdili, že Lowry zanedbáva svoje deti. Ako súd rozhodne, zatiaľ nie je známe, no je jasné, že žalobu má v hlave veľa ľudí.

Lowryho nárok na náhradu škody

Lowry požaduje kompenzáciu vo forme peňazí a vyhlásenia, v ktorom DeJesus odvoláva svoje vyjadrenia a ospravedlňuje sa. Tvrdí, že DeJesusove vyjadrenia poškodzujú jej povesť a kariéru a v dôsledku toho žiada náhradu škody. Zatiaľ nie je známe, či sa Lowry podarí uplatniť svoj nárok na náhradu škody, no je jasné, že žiada odškodné.Záver

Kailyn Lowry, jedna z hviezd šou MTV 'Teen Mom 2', podala žalobu na svoju kolegyňu Brianu DeJesus za ohováranie. Žaloba tvrdí, že DeJesus verejne očiernil Lowry a tvrdil, že Lowry bola „zlá matka“ a že zanedbávala svoje deti. Lowry požaduje kompenzáciu vo forme peňazí a vyhlásenia, v ktorom DeJesus odvoláva svoje vyjadrenia a ospravedlňuje sa. Ako súd rozhodne, zatiaľ nie je známe, no je jasné, že žalobu má v hlave veľa ľudí.

FAQ

  • Prečo Kailyn Lowry podala žalobu na Brianu DeJesus?
    Kailyn Lowry podala žalobu na Brianu DeJesusovú za ohováranie. Žaloba tvrdí, že DeJesus verejne očiernil Lowry a tvrdil, že Lowry bola „zlá matka“ a že zanedbávala svoje deti.
  • Čo tvrdí Kailyn Lowry vo svojej žalobe?
    Kailyn Lowry požaduje kompenzáciu vo forme peňazí a vyhlásenia, v ktorom DeJesus odvoláva svoje vyjadrenia a ospravedlňuje sa.
  • Ako rozhodne súd?
    Ako súd rozhodne, zatiaľ nie je známe, no je jasné, že žalobu má v hlave veľa ľudí.

Tabuľka

názov Sťažujte sa
Kailyn Lowry Ohováranie
Briana DeJesusová Obviňuje Lowry, že zanedbáva svoje deti

Ako súd rozhodne, zatiaľ nie je známe, no je jasné, že žalobu má v hlave veľa ľudí. Viac informácií o tomto prípade nájdete na CNN a US Magazine .