Teenage Bounty Hunters Season 2 Dátum vydania, obsadenie, upútavka

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Dospievajúci lovci odmien si získala veľkú fanúšikovskú základňu, ktorá sa teší na druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne série vrátane dátumu vydania, obsadenia, traileru a ďalších.Tínedžerskí lovci odmien Staffel 2

Obsah

  • Dátum vydania 2. sezóny Teenage Bounty Hunters
  • Obsadenie druhej sezóny Teenage Bounty Hunters
  • Trailer na 2. sezónu Teenage Bounty Hunters
  • Často kladené otázky týkajúce sa dospievajúcich lovcov odmien 2. sezóny

Dátum vydania 2. sezóny Teenage Bounty Hunters

Druhá sezóna Dospievajúci lovci odmien Očakáva sa, že vyjde na Netflix v auguste 2021. Netflix potvrdil sériu v júli 2020 a natáčanie druhej sezóny sa začalo v januári 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy bude natáčanie dokončené.

Očakáva sa, že 2. sezóna Teenage Bounty Hunters bude mať premiéru na Netflixe v lete 2021. Obsadenie seriálu vedie Mackenzie Astin, Anjelica Bette Fellini, Maddie Phillips, Kadeem Hardison, Virginia Williams a Spencer House. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí vrátane Olivie Rodrigo, ktorá bola na Met Gala v roku 2022 videná vo fialových šatách. stretol gala 2022 outfity Olivia . Trailer na 2. sezónu ešte nebol zverejnený, no fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových epizód, vrátane Epizódy 8, ktorá má dnes premiéru na Netflixe. Obsadenie 8. epizódy .

Tínedžerskí lovci odmien Staffel 2

Obsadenie druhej sezóny Teenage Bounty Hunters

Obsadenie druhej sezóny Dospievajúci lovci odmien Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hrajú Maddie Phillips ako Sterling Wesley, Anjelica Bette Fellini ako Blair Wesley, Kadeem Hardison ako Bowser Simmons, Virginia Williams ako Allison Simmons, Mackenzie Astin ako Miles Leichliter a Devon Hales ako April Lewis.Trailer na 2. sezónu Teenage Bounty Hunters

Trailer k druhej sezóne Dospievajúci lovci odmien očakávané vydanie v júli 2021. Netflix zatiaľ neuverejnil trailer, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený.

Často kladené otázky týkajúce sa dospievajúcich lovcov odmien 2. sezóny

  • Otázka: Kedy vyjde 2. séria Teenage Bounty Hunters? A: Teenage Bounty Hunters Season 2 je naplánovaná na premiéru na Netflixe v auguste 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať v 2. sezóne Teenage Bounty Hunters? A: Očakáva sa, že obsadenie Teenage Bounty Hunters v 2. sezóne bude rovnaké ako v 1. sezóne.
  • Otázka: Kedy vyjde trailer na 2. sériu Teenage Bounty Hunters? A: Očakáva sa, že trailer na 2. sezónu Teenage Bounty Hunters bude vydaný v júli 2021.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Trailer
1 august 2020 Hrajú: Maddie Phillips, Anjelica Bette Fellini, Kadeem Hardison, Virginia Williams, Mackenzie Astin, Devon Hales Publikovaný
2 august 2021 Hrajú: Maddie Phillips, Anjelica Bette Fellini, Kadeem Hardison, Virginia Williams, Mackenzie Astin, Devon Hales zatiaľ nezverejnené

Druhá sezóna Dospievajúci lovci odmien sľubuje, že bude vzrušujúcim pokračovaním prvej sezóny. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne. Viac informácií nájdete v časti Netflix a IMDb .

Dúfame, že vám tento článok pomohol s vašimi otázkami o druhej sezóne Dospievajúci lovci odmien pomohol. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.