Povedz mi svoje tajomstvá 2. séria: Zistite všetko!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Thriller zo série Povedz mi svoje tajomstvá je späť s druhou sezónou. Tu nájdete všetko o nových epizódach a o tom, čo môžete očakávať.Povedz mi svoje tajomstvá Staffel 2

Obsah

  • čo je Povedz mi svoje tajomstvá ?
  • Čo môžeme očakávať v sezóne 2?
  • Kto sú hlavní aktéri?
  • Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?
  • Kde môžete seriál vidieť?
  • Záver

Povedz mi svoje tajomstvá?

Povedz mi svoje tajomstvá je trilerová séria, ktorá sa bude vysielať na americkej sieti TNT v roku 2021. Séria rozpráva príbeh troch ľudí, ktorí majú všetky temné tajomstvo. Snažia sa nechať svoju minulosť za sebou a začať nový život, no minulosť ich dobehne.

Povedz mi svoje tajomstvá 2. sezóna je tu! Dozviete sa všetko o nových postavách, príbehu a záhadách, ktoré odhaľujú. Pozrite si najnovšie trailery a dozviete sa viac o nových epizódach. Ak sa vám páči viac o iných populárnych sériách Barry tretia sezóna alebo Kedy sa vrátia pracujúce matky? Ak chcete vedieť viac, viac sa dozviete tu.

Povedz mi svoje tajomstvá Staffel 2

Čo môžeme očakávať v sezóne 2?

V druhej sezóne r Povedz mi svoje tajomstvá postavy sa ponoria ešte hlbšie do svojej minulosti. Objaví sa niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude príbeh ešte napínavejší. Postavy budú musieť odhaliť aj niekoľko nových záhad.Kto sú hlavní aktéri?

Hlavné obsadenie druhej sezóny Povedz mi svoje tajomstvá Hrajú Lily Rabe, Amy Brenneman, Hamish Linklater, Enrique Murciano, Ashley Madekwe, Elliot Fletcher, Xavier Samuel a Stella Baker.

Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?

Druhá sezóna Povedz mi svoje tajomstvá sa bude vysielať 19. júla 2021 na americkom kanáli TNT.

Kde môžete seriál vidieť?

Seriál je možné vidieť na americkom kanáli TNT. Dá sa tiež streamovať na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.Záver

Druhá sezóna Povedz mi svoje tajomstvá sľubuje napínavý a napínavý príbeh. Objaví sa niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude príbeh ešte zaujímavejší. Séria sa bude vysielať na americkom kanáli TNT 19. júla 2021 a dá sa streamovať na rôznych streamovacích platformách.

FAQ

  • Otázka: čo je Povedz mi svoje tajomstvá ? A: Povedz mi svoje tajomstvá je trilerová séria, ktorá sa bude vysielať na americkej sieti TNT v roku 2021.
  • Otázka: Kto sú hlavní aktéri? A: Hlavné obsadenie druhej sezóny Povedz mi svoje tajomstvá Hrajú Lily Rabe, Amy Brenneman, Hamish Linklater, Enrique Murciano, Ashley Madekwe, Elliot Fletcher, Xavier Samuel a Stella Baker.
  • Otázka: Kedy sa bude vysielať druhá sezóna? A: Druhá sezóna Povedz mi svoje tajomstvá sa bude vysielať 19. júla 2021 na americkom kanáli TNT.
  • Otázka: Kde môžete seriál vidieť? A: Seriál je možné vidieť na americkom kanáli TNT. Dá sa tiež streamovať na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.

Tabuľka

názov úlohu
Lily Rabe Mary Barlow
Amy Brennemanová Karen Barlow
Hamish Linklater John Tyler
Enrique Murciano Peter Guillory
Ashley Madekwe Emma Hallová
Elliot Fletcher Toby Barlow
Xavier Samuel Kit Parker
Stella Bakerová Daphne Barlow

Druhá sezóna Povedz mi svoje tajomstvá sľubuje napínavý a napínavý príbeh. Objaví sa niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude príbeh ešte zaujímavejší. Séria sa bude vysielať na americkom kanáli TNT 19. júla 2021 a dá sa streamovať na rôznych streamovacích platformách.