Povedz mi svoje želanie 1. séria: Nová dráma Netflix a herecké obsadenie

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Netflix má novú sériu K-Drama s názvom Povedz mi po čom túžiš publikovaný. Séria rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí sa vydajú na cestu za naplnením svojich túžob. V tomto článku sa dozviete viac o hereckom obsadení a zápletke seriálu.povedz mi svoje želanie sezóna 1

Obsah

 • Prehľad série
 • Herci
 • Dej
 • Záver
 • FAQ

Prehľad série

Nový seriál Netflix-K-Drama-Series Povedz mi po čom túžiš bol vydaný 28. augusta 2020. Séria pozostáva z 12 epizód a produkuje ju juhokórejská produkčná spoločnosť Štúdio Dragon vyrobené. Séria je z Lee Jae-hoon a Kim Jin-min napísané a od Lee Eung-bok a Baek Sang-hoon inscenované.

povedz mi svoje želanie sezóna 1

Herci

Série Povedz mi po čom túžiš hrá skupina talentovaných hercov. Hlavnými aktérmi sú Jung Il-woo , Lee Chung-ah , Lee Jae-wook , Lee Yi-kyung , Kim Bo-ra , Kim Hye-in a Kim So-hye . Vedľajší herci sú Lee Do-hyun , Lee Tae-sun , Kim Min-seok , Kim So-eun , Kim Seung-hwan a Kim Ye-won .

Dej

Série Povedz mi po čom túžiš rozpráva príbeh siedmich priateľov, ktorí sa vydajú na cestu za splnením svojich túžob. priatelia sú Jung Il-woo , Lee Chung-ah , Lee Jae-wook , Lee Yi-kyung , Kim Bo-ra , Kim Hye-in a Kim So-hye . Vydajú sa splniť svoje túžby, no na ceste ich čaká množstvo dobrodružstiev a výziev. Priatelia si musia navzájom pomáhať pri napĺňaní ich želaní a upevňovaní priateľstva.Záver

Nový seriál Netflix-K-Drama-Series Povedz mi po čom túžiš je vzrušujúci a zábavný seriál v podaní talentovaných hercov. Séria rozpráva príbeh siedmich priateľov, ktorí sa vydajú na cestu, aby si splnili svoje želania. Séria je povinná pre všetkých fanúšikov K-Drama a je to skvelý spôsob, ako si oddýchnuť a zabaviť sa.

FAQ

 • Kedy bol seriál Povedz mi po čom túžiš publikovaný?
  Séria vyšla 28. augusta 2020.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  Hlavnými aktérmi sú Jung Il-woo , Lee Chung-ah , Lee Jae-wook , Lee Yi-kyung , Kim Bo-ra , Kim Hye-in a Kim So-hye .
 • Kto produkoval seriál?
  Sériu vyrába juhokórejská produkčná spoločnosť Štúdio Dragon vyrobené.

Tabuľka

názov úlohu
Jung Il-woo hlavný herec
Lee Chung-ah hlavný herec
Lee Jae-wook hlavný herec
Lee Yi-kyung hlavný herec
Kim Bo-ra hlavný herec
Kim Hye-in hlavný herec
Kim So-hye hlavný herec

Nový seriál Netflix-K-Drama-Series Povedz mi po čom túžiš je vzrušujúci a zábavný seriál v podaní talentovaných hercov. Séria rozpráva príbeh siedmich priateľov, ktorí sa vydajú na cestu, aby si splnili svoje želania. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej tu viac o tom. Ďalšie informácie nájdete aj na Stránka IMDb série.