Ten Damn Michael Che Dátum vydania 2. sezóny a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna That Damn Michael Che bola obrovským úspechom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o 2. sezóne That Damn Michael Che, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších.

Druhá séria 'That Damn Michael Che' bude vydaná na NBC 4. júna 2021. Show bude pozostávať zo šiestich epizód a budú ju moderovať Michael Che a jeho spolumoderátor Colin Jost. Výstava sa zameria na aktuálne udalosti a problémy, ktoré ovplyvňujú svet. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo hostí vrátane Moreny Baccarinovej, ktorá bude v Film Spider-Man bolo vidieť. K dispozícii bude aj špeciálna epizóda zdôrazňujúca vydanie Tajomná epizóda 7 sa oznamuje. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo prekvapení a veľa zábavy, keď 4. júna 2021 bude mať na NBC premiéru 2. séria filmu That Damn Michael Che.Ten prekliaty Michael Che 2. sezóna

Obsah

  • Ten Damn Michael Che dátum vydania 2. sezóny
  • Obsadenie That Damn Michael Che 2. sezóna
  • Trailer k druhej sezóne That Damn Michael Che
  • Často kladené otázky o 2. sezóne That Damn Michael Che

Ten Damn Michael Che dátum vydania 2. sezóny

To Damn Michael Che Season 2 má naplánovanú premiéru na Netflixe v apríli 2021. Prvá sezóna bola vydaná v apríli 2020, takže druhá sezóna pravdepodobne vyjde v rovnakom čase. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Ten prekliaty Michael Che 2. sezóna

Obsadenie That Damn Michael Che 2. sezóna

Obsadenie Damn Michael Che v 2. sezóne bude pozostávať z rovnakých hercov ako v 1. sezóne. V hlavnej úlohe sa predstaví Michael Che a jeho kolega Colin Jost. Medzi ďalších hercov patria Leslie Jones, Chris Redd, Kenan Thompson, Pete Davidson, John Mulaney a mnohí ďalší.Trailer k druhej sezóne That Damn Michael Che

Trailer k druhej sezóne Damn Michael Che ešte nie je k dispozícii, pretože sezóna 2 ešte nebola vydaná. Hneď ako Netflix zverejní trailer, aktualizujeme ho tu.

Často kladené otázky o 2. sezóne That Damn Michael Che

  • Kedy vyjde 2. sezóna That Damn Michael Che? Očakáva sa, že bude na Netflixe v apríli 2021.
  • Kto je obsadený v 2. sezóne That Damn Michael Che? Michael Che, Colin Jost, Leslie Jones, Chris Redd, Kenan Thompson, Pete Davidson a John Mulaney.
  • Existuje trailer na 2. sezónu That Damn Michael Che? Nie, trailer ešte nie je k dispozícii.

To je všetko, čo vieme o druhej sezóne That Damn Michael Che. Budeme pokračovať v hľadaní ďalších informácií a aktualizujeme tento článok, keď budú k dispozícii nové informácie. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej tu alebo tu .

Záver

To Damn Michael Che Season 2 má naplánovanú premiéru na Netflixe v apríli 2021. Obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Trailer zatiaľ nie je k dispozícii, ale hneď ako bude k dispozícii, aktualizujeme ho tu. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej tu alebo tu .