The Alienist Season 3: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Alienist dlho čakali na tretiu sezónu. Druhá sezóna sa skončila dramatickým cliffhangerom, ktorý dáva divákom nádej na pokračovanie. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne.Mimozemská sezóna 3

Čo je to Alienist?

Alienist je americký televízny seriál založený na rovnomennom románe od Caleba Carra. Séria sleduje psychológa, ktorý v New Yorku 19. storočia vypátra sériového vraha. Prvá sezóna bola odvysielaná v roku 2018 a druhá sezóna v roku 2020. Séria bola produkovaná Paramount Television a Anonymous Content.

Mimozemská sezóna 3

Dátum vydania 3. sezóny The Alienist

Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania 3. sezóny The Alienist. Bolo však potvrdené, že séria bude pokračovať. Natáčanie by sa malo začať v roku 2021 a seriál by sa mal odvysielať v roku 2022.

Alienist Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú správy o dátume vydania a nových epizódach. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne. Trailer na klamstvá a podvádzanie Netflix a Netflix Ultraman 2019 sú niektoré z najpopulárnejších seriálov dostupných na Netflixe. Budeme vás informovať, keď sa dozvieme viac o 3. sezóne Alienist.The Alienist Season 3: News

Bolo potvrdené, že hlavní herci Daniel Brühl, Luke Evans a Dakota Fanning sa vrátia v tretej sezóne. Očakáva sa, že sa vrátia aj herci Douglas Smith, Matthew Shear a Robert Ray Wisdom. Ohlásených bolo aj niekoľko nových hercov, vrátane Roberta Wisdoma, Michaela Ironsidea a Roberty Colindrez.

The Alienist Season 3: Dej

Dej tretej sezóny sa zameria na udalosti druhej sezóny. Dej sa zameria na hon na sériového vraha, ktorý je stále na slobode. Očakáva sa tiež, že dej sa zameria na vzťah medzi postavami a ich osobné konflikty.

The Alienist Season 3: Trailer

Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na The Alienist sezónu 3. Hneď ako bude zverejnený trailer, zverejníme ho tu.The Alienist Season 3: Záver

Fanúšikovia Alienist dlho čakali na tretiu sezónu. Bolo potvrdené, že séria bude pokračovať, no zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania. Bolo tiež potvrdené, že hlavní herci Daniel Brühl, Luke Evans a Dakota Fanning sa vrátia v tretej sezóne. Dej tretej sezóny sa zameria na udalosti druhej sezóny. Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na The Alienist Season 3, ale hneď ako bude vydaný, zverejníme ho tu.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria The Alienist? Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania 3. sezóny The Alienist. Očakáva sa, že natáčanie sa začne v roku 2021 a séria by sa mala vysielať v roku 2022.
  • Kto sa vráti v tretej sezóne The Alienist? Bolo potvrdené, že hlavní herci Daniel Brühl, Luke Evans a Dakota Fanning sa vrátia v tretej sezóne. Očakáva sa, že sa vrátia aj herci Douglas Smith, Matthew Shear a Robert Ray Wisdom.
  • Existuje už trailer na 3. sezónu The Alienist? Nie, zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na The Alienist sezónu 3. Hneď ako bude zverejnený trailer, zverejníme ho tu.

Záver

Bolo potvrdené, že 3. sezóna The Alienist sa pripravuje. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nie je známy, no natáčanie by sa malo začať v roku 2021 a séria by sa mala vysielať v roku 2022. Hlavní herci Daniel Brühl, Luke Evans a Dakota Fanning sa vrátia v tretej sezóne. Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na The Alienist Season 3, ale hneď ako bude vydaný, zverejníme ho tu.

Viac informácií o 3. sezóne The Alienist nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .