The Amazing Race Season 34 Dátum vydania, aktualizácie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

34. sezóna The Amazing Race je jednou z najočakávanejších sezón v roku. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, účastníkoch a najnovších aktualizáciách.Úžasná pretekárska sezóna 34

Dátum publikácie

Očakáva sa, že 34. sezóna The Amazing Race sa bude vysielať na jar 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, očakáva sa, že to bude v apríli alebo máji 2021. Hneď ako bude známy dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

34. séria seriálu The Amazing Race bude mať premiéru čoskoro na CBS. Šou vyšle niektoré z najlepších tímov na svete na cestu okolo sveta, aby zistili, kto je najrýchlejší. Získajte informácie o dátume vydania, tímoch a ďalších. The Amazing Race Season 34 Dátum vydania, aktualizácie a ďalšie .

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o svete televízie, pozrite sa tiež Kotaru navyše a Dievčenský film 2017 an.Úžasná pretekárska sezóna 34

Účastník

Účastníci 34. sezóny The Amazing Race zatiaľ nie sú známi. Očakáva sa však, že účastníci budú pochádzať z rôznych profesií a vekových skupín. Účastníkov budeme aktualizovať hneď, ako budú známi.

Najnovšie aktualizácie

34. sezóna The Amazing Race je naplánovaná na vysielanie v USA na CBS. Očakáva sa, že šou sa bude vysielať vo viac ako 100 krajinách. Očakáva sa, že show bude dostupná aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix a Hulu.

Ceny

Víťaz 34. sezóny The Amazing Race dostane odmenu vo výške 1 milión dolárov. K dispozícii bude aj celý rad ďalších cien vrátane výletov, áut a iných darčekov. Ceny budú zverejnené pred začiatkom predstavenia.pravidlá

Pravidlá The Amazing Race season 34 ešte nie sú známe. Očakáva sa však, že pravidlá budú podobné ako v minulých sezónach. Pravidlá budú zverejnené pred začiatkom predstavenia.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať sezóna 34 The Amazing Race? Pravdepodobne na jar 2021.
  • Kto sú súťažiaci v sezóne 34? Účastníci zatiaľ nie sú známi.
  • Aké ceny sa udeľujú? Víťaz získa 1 milión dolárov ako peňažnú odmenu a budú udelené aj ďalšie ceny.
  • Kde sa relácia vysiela? Očakáva sa, že relácia sa bude vysielať na CBS v USA a bude dostupná vo viac ako 100 krajinách na rôznych streamovacích platformách vrátane Netflix a Hulu.

Záver

Očakáva sa, že 34. sezóna The Amazing Race sa bude vysielať na jar 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, očakáva sa, že to bude v apríli alebo máji 2021. Účastníci ešte nie sú známi, no predpokladá sa, že budú z rôznych profesií a vekových skupín. Víťaz získa 1 milión dolárov ako peňažnú odmenu a budú udelené aj ďalšie ceny. Očakáva sa, že relácia sa bude vysielať na CBS v USA a bude dostupná vo viac ako 100 krajinách na rôznych streamovacích platformách vrátane Netflix a Hulu. Bližšie informácie o pravidlách a cenách budú oznámené pred začiatkom predstavenia.

cenová tabuľka

Miesto cena
1. 1 milión amerických dolárov
2. Výlet na Havaj
3. Auto
4.-12. Darčeky

Celkovo je sezóna 34 The Amazing Race jednou z najočakávanejších sezón v roku. O ďalších informáciách vás budeme priebežne informovať. Dovtedy zostaňte naladení na najnovšie aktualizácie a vzrušujúce ceny!