Dátum vydania a obsadenie 6. sezóny Animal Kingdom

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že 6. sezóna Animal Kingdom bude mať premiéru na TNT v lete 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa Ellen Barkin ako Šmolko Cody, Scott Speedman ako Barry 'Baz' Blackwell, Shawn Hatosy ako Andrew 'Pope' Cody, Ben Robson ako Craig Cody, Jake Weary ako Deran Cody, Finn Cole ako Joshua 'J' Cody, Molly Gordon ako Nicky Belmont a Carolina Guerra ako Lucy. Niektoré nové tváre sa objavia aj v šiestej sezóne, vrátane dvojkrížový televízny program Hviezda Dichen Lachman ako Jodes a Kendall Jenner po párty Hviezda Cameron Boyce ako Šmolkovia Enkelsohn.

ObsahSéria TNT Kráľovstvo zvierat je jedným z najpopulárnejších dramatických seriálov tohto kanála. Séria založená na rovnomennom austrálskom filme je o rodine zapletenej do zločineckého podniku. Piata sezóna série bola vydaná v máji 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu. Tu je viac o dátume vydania a obsadení pre 6. sériu Kráľovstvo zvierat .

Sezóna ríše zvierat 6

Dátum vydania šiestej sezóny Animal Kingdom

Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat očakávané vydanie v máji 2021. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na novú sezónu série.

Sezóna ríše zvierat 6

Obsadenie The Animal Kingdom 6. sezóna

Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat bude zahŕňať niektoré známe tváre z predchádzajúcej sezóny. V seriáli hrajú Ellen Barkin ako Janine 'Smurf' Cody, Scott Speedman ako Barry 'Baz' Blackwell, Shawn Hatosy ako Andrew 'Pope' Cody, Ben Robson ako Craig Cody, Jake Weary ako Deran Cody, Finn Cole ako Joshua 'J ' Cody , Molly Gordon ako Nicky Belmont a Carolina Guerra ako Lucy. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Dichena Lachmana ako Jodesa, Riga Sancheza ako Marca a Sohvi Rodriguez ako Mia.Zistite viac o 6. sezóne The Animal Kingdom

Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat bude pozostávať z 13 epizód. Séria tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane niektorých nových členov rodiny Cody. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce zvraty a nové príbehy. Sezóna 6 bude obsahovať aj niekoľko nových miest, vrátane niektorých nových miest v Los Angeles.

Časté otázky o 6. sezóne Kráľovstva zvierat

  • Kedy vyjde 6. séria The Animal Kingdom? Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat očakávané vydanie v máji 2021.
  • Kto sú hlavní herci 6. sezóny The Animal Kingdom? Hlavné obsadenie šiestej sezóny Kráľovstvo zvierat sú Ellen Barkin ako Janine 'Smurf' Cody, Scott Speedman ako Barry 'Baz' Blackwell, Shawn Hatosy ako Andrew 'Pope' Cody, Ben Robson ako Craig Cody, Jake Weary ako Deran Cody, Finn Cole ako Joshua 'J' Cody, Molly Gordon ako Nicky Belmont a Carolina Guerra ako Lucy.
  • Koľko epizód bude mať 6. séria The Animal Kingdom? Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat bude pozostávať z 13 epizód.

Zhrnutie

Šiesta sezóna Kráľovstvo zvierat očakávané vydanie v máji 2021. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. V 6. sezóne účinkujú Ellen Barkin ako Janine 'Smurf' Cody, Scott Speedman ako Barry 'Baz' Blackwell, Shawn Hatosy ako Andrew 'Pope' Cody, Ben Robson ako Craig Cody, Jake Weary ako Deran Cody, Finn Cole ako Joshua' J'Cody , Molly Gordon ako Nicky Belmont a Carolina Guerra ako Lucy. Šiesta séria tiež predstaví niekoľko nových postáv a bude pozostávať z 13 epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce zvraty a nové príbehy.

Viac informácií o šiestej sezóne Kráľovstvo zvierat pozri ďalej Dráma TNT a IMDb .