The Boss Baby 2: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Animovaný film Šéf Baby bol obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie. Máme pre vás všetky potrebné informácie The Boss Baby 2 potrebujete vedieť, vrátane dátumu vydania, obsadenia a zápletky.

The Boss Baby 2 je animovaný film, ktorý vyjde v roku 2021. Vo filme účinkujú Alec Baldwin, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Eva Longoria a Steve Buscemi. Dej filmu sa točí okolo bábätka, ktoré sa stane úspešným obchodníkom, aby zachránilo svoju rodinu. Film bude mať veľa vtipných momentov a niekoľko emotívnych momentov. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme film!Ak sa chcete dozvedieť viac o rodinných filmoch, čítajte tiež ďalej kto je charmaine baby otec a Ashleigh 60 dní po rozvode .

Šéf Baby Staffel 4

Obsah

 • Dátum vydania Boss Baby 2
 • Obsadenie filmu The Boss Baby 2
 • Príbeh hry The Boss Baby 2
 • Často kladené otázky k The Boss Baby 2

Dátum vydania Boss Baby 2

Animovaný film The Boss Baby 2 Očakáva sa, že sa do kín dostane 26. marca 2021. Film produkuje DreamWorks Animation a distribuuje ho Universal Pictures.Šéf Baby Staffel 4

Obsadenie filmu The Boss Baby 2

Obsadenie The Boss Baby 2 Očakáva sa, že bude pozostávať z Aleca Baldwina ako Boss Baby, Jamesa Marsdena ako Tima Templetona, Amy Sedaris ako Janice Templeton, Ariany Greenblatt ako Tiny Templeton a Jeffa Goldbluma ako Eugena. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.

Príbeh hry The Boss Baby 2

Zápletka o The Boss Baby 2 zatiaľ nebola oficiálne oznámená, no očakáva sa, že film sa zameria na vzťah Tima a Boss Baby. Očakáva sa, že film predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré posunú príbeh dopredu.

Často kladené otázky k The Boss Baby 2

 • Otázka: Kedy vyjde The Boss Baby 2?
  A: Animovaný film The Boss Baby 2 Očakáva sa, že sa do kín dostane 26. marca 2021.
 • Otázka: Kto je obsadený v The Boss Baby 2?
  A: Obsadenie The Boss Baby 2 Očakáva sa, že bude pozostávať z Aleca Baldwina ako Boss Baby, Jamesa Marsdena ako Tima Templetona, Amy Sedaris ako Janice Templeton, Ariany Greenblatt ako Tiny Templeton a Jeffa Goldbluma ako Eugena.
 • Otázka: Aká je zápletka filmu The Boss Baby 2?
  A: Zápletka o The Boss Baby 2 zatiaľ nebola oficiálne oznámená, no očakáva sa, že film sa zameria na vzťah Tima a Boss Baby.

Záver

Animovaný film The Boss Baby 2 Očakáva sa, že sa do kín dostane 26. marca 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z Aleca Baldwina ako Boss Baby, Jamesa Marsdena ako Tima Templetona, Amy Sedaris ako Janice Templeton, Ariany Greenblatt ako Tiny Templeton a Jeffa Goldbluma ako Eugena. Zápletka ešte nebola oficiálne oznámená, no očakáva sa, že film sa zameria na vzťah medzi Timom a Boss Baby. Viac informácií o The Boss Baby 2 pozri ďalej IMDb a Zhnité paradajky .