Bakalárska sezóna 26: Dátum vydania, obsadenie a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová sezóna obľúbenej televíznej reality šou Bakalár stojí pred dverami. Zhrnuli sme všetky informácie, aby ste mali vždy aktuálne informácie. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania 26. sezóny Bachelor, členoch obsadenia a najnovších informáciách. nedefinovanéBakalár Staffel 26

Dátum vydania bakalárskej sezóny 26

Nová sezóna Bakalár -Show sa bude vysielať 8. januára 2021 na ABC. Relácia sa vysiela každý utorok o 20:00. Prehliadka bude dostupná aj na Hulu a YouTube.

Bakalár Staffel 26

Bakalárska sezóna 26 členov obsadenia

Nová sezóna Bakalár -Show režíruje Matt James. Matt je realitný developer a filantrop so sídlom v New Yorku. Je to prvý afroamerický mládenec v histórii šou. V šou bude aj séria 32 žien, ktoré sa snažia získať Mattovo srdce.

Novinky z bakalárskej sezóny 26

V novej sezóne je veľa noviniek Bakalár -Šou. Napríklad šou bude mať nejaké nové pravidlá obmedzujúce interakcie medzi súťažiacimi a bakalárom. Pribudnú aj nové súťaže, kde budú musieť súťažiaci predviesť svoje schopnosti. Pribudnú aj nové miesta, kde sa môžu uchádzači a bakalár stretávať.Kde sa pozerať na Bakalársku sezónu 26?

Nová sezóna Bakalár -Show vysiela na ABC. Prehliadka bude dostupná aj na Hulu a YouTube. Reláciu si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke relácie.

Záver

Nová sezóna Bakalár -Show sa bude vysielať 8. januára 2021 na ABC. Show bude režírovať Matt James a predstaví sa v nej zostava 32 žien, ktoré sa snažia získať Mattovo srdce. V novej sezóne show je veľa noviniek vrátane nových pravidiel, súťaží a miest. Prehliadka bude dostupná aj na Hulu a YouTube. Viac informácií nájdete na oficiálna stránka predstavenia .

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 26. sezóna Bachelor? A: Nová sezóna relácie The Bachelor sa bude vysielať 8. januára 2021 na ABC.
  • Otázka: Kto je mládenec v sezóne 26? A: Bakalár sezóny 26. je Matt James, realitný developer a filantrop z New Yorku.
  • Otázka: Kde sa pozerať na Bakalársku sezónu 26? A: Prehliadka bude dostupná na ABC, Hulu a YouTube.

Bakalárska sezóna 26: Prehľad

Kategória Podrobnosti
Dátum publikácie 8. januára 2021
Bakalár Matt James
herec 32 žien
Dostupnosť ABC, Hulu, YouTube

Nová sezóna Bakalár -Show bude plná nového vývoja. Dúfame, že máte všetky potrebné informácie o dátume vydania 26. sezóny Bachelor, členoch obsadenia a najnovších informáciách. Ďalšie informácie nájdete v časti The Hollywood Reporter a Zábava dnes večer .Dúfame, že sa vám bude páčiť sledovanie novej sezóny Bakalár -Šou!