The Bachelor Season 27: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Bachelor sa môžu tešiť na novú sezónu! 27. séria seriálu The Bachelor bude čoskoro vysielaná na ABC. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume vydania, obsadení a ďalších.

Bakalárska sezóna 27 je konečne tu! Nová sezóna sa začne vysielať na ABC 25. januára 2021. Herecké obsadenie 27. sezóny tvorí bakalár Matt James, realitný developer z New Yorku. Spája sa s ním skupina 32 žien, ktoré hľadajú lásku a romantiku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu, keď sa Matt snaží nájsť tú pravú. Camille a Ian sa objaví aj v sezóne 27. Taktiež pribudne nová kuchárska súťažná relácia tzv Tlakový hrniec nalial netflix give, ktorý bude tiež súčasťou sezóny 27. Takže zostaňte naladení na novú sezónu The Bachelor!Bakalárska sezóna 27

Obsah

Dátum publikácie

27. séria The Bachelor sa bude vysielať 8. januára 2021 na ABC. Relácia sa vysiela každý pondelok o 20:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu, keď sa The Bachelor snaží nájsť lásku svojho života.

Bakalárska sezóna 27

povolanie

Bakalár 27. sezóny je Matt James. Matt je realitný developer z New Yorku. Je bývalý futbalista a má vyštudovanú ekonómiu. Je aktívnym filantropom a pracoval pre mnohé charitatívne účely.Trailer

Trailer Bachelor sezóny 27 je teraz k dispozícii. Trailer ukazuje, ako sa Matt James snaží nájsť lásku svojho života. Sú tam aj útržky rôznych dátumov, ktoré má počas šou. Príves je na Webová stránka ABC a hore YouTube prístupný.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 27. sezóna Bakalár?
    27. séria The Bachelor sa bude vysielať 8. januára 2021 na ABC.
  • Kto je bakalár sezóny 27?
    Bakalár 27. sezóny je Matt James.
  • Kde si môžem pozrieť trailer na Bakalársku sezónu 27?
    Trailer Bachelor season 27 je dostupný na webovej stránke ABC a YouTube.

Záver

27. séria The Bachelor bude čoskoro vysielaná na ABC. Matt James je bakalár sezóny 27. Trailer Bachelor season 27 je dostupný na webovej stránke ABC a YouTube. Dúfame, že ste dostali všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Príjemné sledovanie!