Bachelorette Sezóna 19: Oficiálny dátum vydania oznámený!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Bachelorette Season 19 sa bude vysielať 8. júna 2021 na ABC. Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na novú sezónu plnú romantiky a drámy. Zistite viac o oficiálnom dátume vydania relácie, súťažiacich a nových pravidlách!Sezóna Bachelorette 19

Oficiálny dátum vydania 19. sezóny Bachelorette

Oficiálny dátum vydania 19. sezóny Bachelorette bol oznámený. Relácia sa bude vysielať 8. júna 2021 na ABC. Relácia sa vysiela každý utorok o 20:00. Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na novú sezónu plnú romantiky a drámy.

19. sezóna The Bachelorette bola oficiálne ohlásená a dátum vydania odhalený. Nová sezóna bude mať premiéru na ABC 7. júna 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a romantickú sezónu, keď nová Bachelorette hľadá lásku. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o najnovšej sezóne The Bachelorette, môžete sa tiež pozrieť Obsadenie 2. sezóny Gomory a Kde sa bude natáčať Yellowstone v roku 2021? informovať.

Sezóna Bachelorette 19

Bakalárska sezóna 19 súťažiacich

Účastníci Bachelorette Season 19 ešte neboli ohlásení. Očakáva sa, že kandidáti budú zverejnení čoskoro. Kandidáti budú pochádzať z rôznych prostredí a veku. Od súťažiacich sa očakáva, že splnia sériu výziev a úloh, aby získali pozornosť Bakalára.Nové pravidlá rozlúčkovej sezóny 19

Pre sezónu Bachelorette 19 boli zavedené niektoré nové pravidlá. Súťažiaci budú musieť dodržiavať niektoré nové pravidlá, aby mohli súťažiť v šou. Niektoré z nových pravidiel sú:

 • Minimálny vek kandidátov je 21 rokov.
 • Maximálny vek kandidátov bude 35 rokov.
 • Pre kandidátov bude vypracovaný kódex správania.
 • Počas predstavenia bude platiť zákaz alkoholu a drog.

História Bachelorette

The Bachelorette je americká televízna reality show, ktorá sa prvýkrát vysielala na ABC v roku 2003. Show sleduje slobodnú ženu, ktorá sa snaží nájsť svoju spriaznenú dušu. Šou sa odvtedy stala jedným z najpopulárnejších reality televíznych formátov v USA. Šou bola vysielaná vo viac ako 30 krajinách a má milióny divákov po celom svete.

Záver

Oficiálny dátum vydania 19. sezóny Bachelorette bol oznámený. Relácia sa bude vysielať 8. júna 2021 na ABC. Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na novú sezónu plnú romantiky a drámy. Pre 19. sezónu The Bachelorette boli zavedené niektoré nové pravidlá, aby sa zaistila bezpečnosť a pohodlie súťažiacich. The Bachelorette je jednou z najpopulárnejších televíznych reality show na svete a má milióny divákov po celom svete.FAQ

 • Otázka: Kedy sa bude vysielať 19. sezóna Bachelorette?
  A: The Bachelorette Season 19 sa bude vysielať 8. júna 2021 na ABC.
 • Otázka: Aké nové pravidlá boli zavedené pre Bachelorette Season 19?
  A: Pre sezónu Bachelorette 19 bolo zavedených niekoľko nových pravidiel, vrátane minimálneho veku 21, maximálneho veku 35 rokov, kódexu správania a zákazu alkoholu a drog počas predstavenia.
 • Otázka: Kde sa bude vysielať The Bachelorette?
  A: The Bachelorette sa vysiela na ABC.

Tabuľka: Bachelorette sezóna 19

séria Dátum publikácie kanál
19 8. júna 2021 ABC

Pre viac informácií o The Bachelorette Season 19 navštívte abc.com a IMDb.com .