The Bad Seed Returns: Aktualizácia dátumu vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Film Bad Seed sa vracia! Film, ktorý bol pôvodne naplánovaný na rok 2018, bude teraz uvedený na trh v roku 2021. Zistite viac o aktualizovanom dátume vydania a ďalších novinkách súvisiacich s filmom. Prečítajte si viac o obsadení, zápletke a produkcii filmu.

The Bad Seed Returns: Aktualizácia dátumu vydania a ďalšie. Fanúšikovia Bad Seed sú nadšení z návratu série. Nová séria vyjde na Netflixe 15. apríla 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové obsadenie postáv a nový súbor dobrodružstiev. Ak sa chcete dozvedieť viac o novej sezóne, môžete dátum zverejnenia deaktivácie a Podporovateľ Kráľovnej juhu vyhliadka.Zlé semeno sa vracia

Dátum vydania bol aktualizovaný

Dátum vydania Bad Seed bol aktualizovaný na 21. mája 2021. Film bude uvedený v kinách v USA a Kanade. Film bude dostupný aj na platformách video-on-demand. Film bude dostupný aj na DVD a Blu-ray.

Zlé semeno sa vracia

povolanie

Obsadenie filmu zahŕňa niekoľko známych mien. Film bude z Liam Neeson a Tony Collette uvedené. Medzi ďalšie významné mená v obsadení patrí Maggie Gyllenhaal , John C. Reilly a Sam Rockwell .Zápletka

The Bad Seed rozpráva príbeh otca, ktorý sa snaží ochrániť svoju rodinu pred zlým duchom. Otec sa pri pokuse o záchranu svojej rodiny musí vyrovnať so sériou nečakaných udalostí. Film bude mixom hororu, thrilleru a drámy.

Výroba

Film bude z Lionsgate vyrobené. Film bude z John Lee Hancock inscenované. Scenáristi sú John Lee Hancock a Scott Frank . Film bude z John Lee Hancock , Scott Frank a Liam Neeson vyrobené.

Záver

Zlé semeno sa vracia! Film vyjde v roku 2021 a bude mixom hororu, thrilleru a drámy. Obsadenie filmu zahŕňa niektoré domáce mená, vrátane Liama ​​Neesona, Toni Collette, Maggie Gyllenhaal, Johna C. Reillyho a Sama Rockwella. Film produkuje Lionsgate a režíruje John Lee Hancock. Tešíme sa na film!FAQ

  • Kedy vyjde The Bad Seed? The Bad Seed vyjde 21. mája 2021.
  • Kto je v obsadení filmu? Vo filme účinkujú Liam Neeson, Toni Collette, Maggie Gyllenhaal, John C. Reilly a Sam Rockwell.
  • Kto je producentom filmu? Film produkuje Lionsgate a režíruje John Lee Hancock.

produkčný tím

názov úlohu
John Lee Hancock Režisér, scenárista, producent
Scott Frank Scenárista, producent
Liam Neeson výrobca
Lionsgate výrobca

Pre viac informácií o The Bad Seed navštívte IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .

The Bad Seed je vzrušujúci film, ktorý vyjde v roku 2021. Zistite viac o aktualizovanom dátume vydania a ďalších novinkách súvisiacich s filmom. Prečítajte si viac o obsadení, zápletke a produkcii filmu. Tešíme sa na film!